Monitor Samsung 27" Odyssey G5 HDMI DP
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Czas reakcji matrycy: | 1.0 ms |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 144 Hz |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Grupa towarowa: | Monitory\Monitory LCD |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Kontrast statyczny: | 2500 :1 |
| Montaż VESA: | 75 x 75 |
| Nazwa typu: | Monitory LCD |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Opis ogólny: | Monitor Samsung 27" Odyssey G5 HDMI DP |
| Pobór energii (podczas pracy): | 48.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Producent: | SAMSUNG |
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt): | -2° / +18° |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Strona o towarze: | https://www.samsung.com/pl/monitors/gaming/odyssey-g3-27-inch-144hz-1ms-freesync-lf27g35tfwuxen/ |
| Strona producenta: | http://www.samsung.com/pl |
| Touch: | Nie |
| Typ matrycy: | VA |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe: | Przewod zasilania, Kabel HDMI |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
Dane techniczne
| Wyposażenie dodatkowe | Przewod zasilania, Kabel HDMI |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Ilość zatok zewn. 5.25" | 1 szt. |
| Czas reakcji matrycy | 1.0 ms |
| Baza SCIP | Nie |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Aplikacje biurowe | --- |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt) | -2° / +18° |
| Nazwa typu | Monitory LCD |
| Cena netto | 131.44 |
| Pojemność_dysku | 500 GB |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 144 Hz |
| Klasa energetyczna | F |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | --- |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Producent | SAMSUNG |
| Cena SRP | (nie określona) |
| Slot karty graficznej | PCI Express x16 |
| Gwarancja producenta | 12 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | --- |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Touch | Nie |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wyjścia video | HDMI |
| Pojemność baterii (Wh) | 56.0 |
| Pobór energii (podczas pracy) | 48.00 W |
| Obsługa Adaptive Sync | --- |
| Wbudowany zasilacz | Nie |
| Opis ogólny | Monitor Samsung 27" Odyssey G5 HDMI DP |
| Stan magazynu Wrocław | 0.00 |
| Zainstalowany model procesora | Intel® Pentium G3260 3.3GHz |
| Format obrazu | 16:9 |
| Strona producenta | http://www.samsung.com/pl |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +21° |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | --- |
| Współczynnik projekcji | --- |
| Podawanie nośników, wykańczanie dokumentówPodawa | Automatyczna gilotyna pozioma |
| Złącza PCI Express x1 | 3 |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Poziom hałasu (typowy) | --- |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Poziom hałasu (maksymalny) | --- |
| Strona o towarze | https://www.samsung.com/pl/monitors/gaming/odyssey-g3-27-inch-144hz-1ms-freesync-lf27g35tfwuxen/ |
| Cechy | LAN |
| Złącza PCI Express x16 | 1 |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Format dodatkowego dysku | --- |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe |
| Grupa towarowa | Monitory\Monitory LCD |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Typ matrycy | VA |
| Ilość zatok zewn. 3.5" (A) | 0 szt. |
| Złącze RS-232 | Nie |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | --- |
| Montaż VESA | 75 x 75 |
| Kontrast statyczny | 2500 :1 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |

