Aktywna tablica - nowy termin składania wniosków 04.08.2021r.

 

Bestsellery
Monitor interaktywny 65" Newline TruTouch TT-6519RS
Monitor interaktywny 65" Newline TruTouch TT-6519RS
6 660,00 zł 6 660,00 zł
szt.
Monitor interaktywny 65" Newline TruTouch TT-6519RS z podstawą mobilną
Monitor interaktywny 65" Newline TruTouch TT-6519RS z podstawą mobilną
7 899,00 zł 7 100,00 zł 7 899,00 zł 7 100,00 zł
szt.
Tablica interaktywna dotykowa Newline TRUBOARD R5-800L
Tablica interaktywna dotykowa Newline TRUBOARD R5-800L
2 990,00 zł 2 430,89 zł
szt.
Tablica interaktywna dotykowa myBOARD Silver 84"S
Tablica interaktywna dotykowa myBOARD Silver 84"S
2 799,00 zł 2 275,61 zł
szt.
Mozabook Classroom
Mozabook Classroom
850,00 zł 691,06 zł
Piloty do testów, odpowiedzi i głosowań ResponseCard LT
Piloty do testów, odpowiedzi i głosowań ResponseCard LT
4 590,00 zł 3 731,71 zł
szt.
Promocje
Monitor interaktywny 75" Newline TruTouch TT-7519RS z podstawą mobilną
Monitor interaktywny 75" Newline TruTouch TT-7519RS z podstawą mobilną
10 899,00 zł 10 200,00 zł 10 899,00 zł 10 200,00 zł
szt.
Monitor interaktywny 65" Newline TruTouch TT-6519RS z podstawą mobilną
Monitor interaktywny 65" Newline TruTouch TT-6519RS z podstawą mobilną
7 899,00 zł 7 100,00 zł 7 899,00 zł 7 100,00 zł
szt.
Certyfikat

System nagłaśniający do szkoły - jaki wybrać?

Nagłośnienie w szkole pełni istotną funkcję związaną z celami dydaktycznymi. Często stosowany jest nie tylko podczas lekcji, ale również podczas apelów na szerszą skalę. Występy młodzieży muszą być dobrze słyszalne dla każdego uczestnika, dlatego zarówno głośniki, jak i mikrofony pełnią niezwykle istotną funkcję. Przed zakupem należy zapoznać się z parametrami, które powinien posiadać taki produkt.

czytaj całość »
Czym są wirtualne laboratoria przyrodnicze?

Wirtualne Laboratoria Przyrodnicze to kompleksowe materiały interaktywne, które mają na celu wspomóc naukę biologii, chemii, fizyki. Materiały te przeznaczone są dla młodzieży na etapie ponadpodstawowym. Każdy z zestawów skutecznie umożliwia przeprowadzenie angażujących lekcji zarówno stacjonarnych, jak i zdalnych. Gwarantują skuteczne i przyjemne przyswajanie nowej wiedzy przez uczniów.

czytaj całość »
Korzyści i zagrożenia mediów społecznościowych w szkołach

Obecnie serwisy społecznościowe są najpopularniejszą metodą komunikacji młodego pokolenia. Posiadanie kont na wielu serwisach stało się zjawiskiem powszechnym. Kwestia ta dotyczy nie tylko młodzieży i dorosłych, ale również w coraz większej mierze również dzieci, które już od najmłodszych lat uczęszczają z telefonami komórkowymi. Mimo tego, że wiele mediów społecznościowych posiada ograniczenie wiekowe, przeważnie 13 lat, to dzieci i tak błędnie wpisują swoje dane, byleby tylko wtopić się w otaczające je środowisko. Czy takowe serwisy warto wykorzystywać w celach edukacyjnych?

czytaj całość »
Wpływ nowych technologii na edukację

Technologia w dzisiejszych czasach pojawia się już na każdym kroku życia człowieka. Od młodych lat mamy styczność chociażby z telewizorem czy telefonem, który zaczyna towarzyszyć dziecku codziennie. Stąd też można spotkać się z technologią w szkołach. W tym jednak celu, innowacje te mają przede wszystkim wspomóc naukę dzieci, jak i samo prowadzenie lekcji przez prowadzącego. Tutaj pojawia się podstawowe pytanie: jak technologia może zmienić współczesną edukację?

czytaj całość »
Charakterystyka robotów edukacyjnych

Roboty edukacyjne cieszą się coraz większą popularnością wśród osób, które zaufały technologii i stawiają na zdrowy oraz bezpieczny rozwój swojego dziecka. Roboty te to szereg różnorodnych funkcji i zastosowań, które mają na celu przede wszystkim pomóc dziecku i zdecydowanie robią to jak najbardziej skutecznie. Posiadają zarówno podstawowe funkcje związane z wspomaganiem codziennej nauki, jak i istnieją takie urządzenia, które posiadają bardziej złożone zagadnienia.

czytaj całość »
Czym są stoliki multimedialne?

Stoły multimedialne stały się niezwykle popularne w ostatnim czasie. Wyróżniają się przede wszystkim swoją wygodą oraz nie tylko wyświetlaniem treści multimedialnych, ale również możliwością interakcji bezpośredniego użytkowania. Dzięki temu takie urządzenie jest niezwykle przyjemne i łatwe w użyciu, przy czym pozwala na szerokie możliwości w pozycji poziomej.

czytaj całość »
Monitor interaktywny czy tablica interaktywna do szkoły?

Dzisiejszy rynek technologii pozwala na szeroki wybór związany z konkretnymi urządzeniami, które przyczyniają się do znacznie wygodniejszego i z pewnością bardziej jakościowego przedstawiania różnorodnych prezentacji multimedialnych zarówno w szkołach, jak i firmach. Jednak zanim wybierze się odpowiedni sprzęt, należy zdawać sobie sprawę z tego, co okaże się bardziej użyteczne.

czytaj całość »
Uniwersalny pilot - warto?

Często jest tak, że w pośpiechu można pomylić pilot do telewizora z pilotem od wieży czy innego urządzenia. Szczególnie irytujące jest, gdy podczas wieczornych seansów trzeba korzystać z wielu pilotów, które stale giną, przez co trzeba je szukać, co przyczynia się do pogorszenia nastroju. Jednakże, w dzisiejszych czasach dzięki postępowi technologicznemu nie trzeba już martwić się takimi błahostkami!

czytaj całość »
Darmowe programy do nauki zdalnej

Obecna sytuacja epidemiologiczna zmusiła nas do ciągłego korzystania ze swojego technologicznego sprzętu. Uczniowie przesiadują całe dnie przed ekranem monitora, lecz nie w celach rozrywki, a w celu nauki, biorąc pod uwagę fakt, że wszystkie zajęcie prowadzone są zdalnie. Jednak do tego wymagany jest nie tylko prawidłowo funkcjonujący sprzęt, ale także odpowiednie programy, które przyczynią się do ułatwienia nauki.

czytaj całość »
Akcesoria do projektora - o czym pamiętać?

Projektor to narzędzie, które pełni ważną funkcję nie tylko w szkołach, ale również w różnorodnych firmach. Dzięki niemu znacznie łatwiej można przedstawiać prezentacje dla szerszej widowni. Dlatego, szczególnie w firmach, warto zwrócić uwagę na wysokojakościowe produkty, które będą mogły posłużyć przez długie lata. Stąd, przed zakupem należy konkretnie zastanowić się, jakie akcesoria dobrać, aby projektor funkcjonował prawidłowo.

czytaj całość »
Zestaw karaoke urozmaici każdą zabawę!

Karaoke to uwielbiana atrakcja imprezowa wielu ludzi. Dzięki niej każdy może zaśpiewać swoją ulubioną piosenkę i poczuć się jak piosenkarz. Dlatego właśnie na rynku można spotkać się z różnorodnymi systemami audio, które urozmaicą każdy wieczór. Jednakże najsampierw powinno się dowiedzieć, jaki konkretnie zestaw wybrać.

czytaj całość »
Pierwszorzędny monitor do biura

Każda praca, która wymaga dłuższego korzystania z komputera wymaga posiadanie odpowiedniego monitora. Jednak nasze oczy są w niego wpatrzone przez długi czas, co może wpłynąć bezpośrednio na pogorszenie się wzroku. Zatem, czy istnieją na rynku odpowiednie monitory, które nie zmęczą wzroku i będą doskonale się prezentować?

czytaj całość »
Tablet do nauki i zabawy

Decydując się na tablet dla ucznia, warto sprawdzić czym powinien cechować się taki nowoczesny sprzęt. Przed zakupem należy zapoznać się ze specyfikacją tabletu, co pozwoli na dokonanie trafnego ostatecznego wyboru. Istnieje kilka najważniejszych elementów, które szczególnie powinno się wziąć pod uwagę.

czytaj całość »
Jaki sprzęt wybrać do nauki zdalnej?

Nauczanie zdalne w dzisiejszych czasach okazało się codziennością. Jednak, aby mogło one zostać zrealizowane, w domu powinno się posiadać konkretny sprzęt, który usprawni cały proces związany zarówno z komunikacją, jak i z nauką. Czasem wystarczy rozbudowa posiadanego komputera lub dokupienie potrzebnych dodatków, zamiast zakup zupełnie nowego sprzętu.

czytaj całość »
Jak odpowiednio dobrać projektor do tablicy?

Tablica i różnorodne rozwiązania interaktywne cieszą się olbrzymią popularnością, przede wszystkim w szkołach. Taki produkt posiada ciekawe zastosowanie i ułatwia udostępnianie konkretnych treści całej klasie. Taki sprzęt ma wysoki potencjał, jednakże trzeba zdawać sobie sprawę z tego, jak odpowiednio wykorzystać jego potencjał, co jest kluczowe.

czytaj całość »
Najlepszy program antywirusowy dla szkoły

W dzisiejszych czasach, kiedy to technologia jest na najwyższym poziomie, w każdej szkole znajdują się komputery. Są one szczególnie narażone na działanie wszelkich wirusów, spowodowanych chociażby przez psikusy uczniów. Aby temu zapobiec, nie trzeba posiadać wygórowanej wiedzy o komputerach, wystarczy tylko zainstalować odpowiedni antywirus i uchronić się przed najgorszym.

czytaj całość »
Najważniejsze cechy środowiska sieciowego

Infrastruktura sieciowa zapewniająca bezprzewodowy dostęp do sieci musi być priorytetowa w dzisiejszych czasach w każdej szkole. Użytkownicy, tacy jak właśnie uczniowie, którzy używają swoich telefonów komórkowych do potrzebnych wiadomości przygotowujących do zajęć, muszą mieć stały dostęp do Internetu na całym terenie szkoły. Równie istotnym elementem jest ochrona sieci przed intruzami wewnątrz, jak i zewnątrz. Infrastruktura powinna chronić nie tylko użytkowników korzystających z sieci, ale również powinna być odpowiednio odporna na różnorodne ataki.

czytaj całość »
Jaki system operacyjny wybrać?

System operacyjny jest podstawą każdego komputera stacjonarnego oraz laptopów. W głównej mierze to właśnie od niego zależy prawidłowe działanie całego peceta oraz łatwa i przyjemna praca. Źle dobrany może przyczynić się do tego, że jakiekolwiek działanie na nim może przysporzyć wiele trudów i złości. Dlatego trzeba do tego podejść jak najbardziej odpowiedzialnie. Obecnie na rynku liczą się głównie trzy rodziny systemów, do których należy: Windows, MacOS oraz Linux.

czytaj całość »
Odpowiedni komputer dla nauczycieli

Najbardziej istotną pomocą dydaktyczną stał się komputer. W tych czasach każda szkoła w swoim wyposażeniu musi posiadać ich sporą ilość. Głównie jeden komputer przypada na jedną klasę, ponieważ zniknęły już dzienniki papierowe. Wszystkie oceny, informację, uwagi czy pochwały trzeba zapisywać w dzienniku elektronicznym. Do tego potrzebny jest dostęp do internetu a przede wszystkim odpowiedni sprzęt. Tylko jaki wybrać, wśród tylu ofert na rynku?

czytaj całość »
Wielofunkcyjne drukarki do szkół

Tempo rozwoju technologii jest coraz szybsze, co dotyczy wielu aspektów w życiu. Szczególnie młodzi ludzie, którzy dojrzewają w tych czasach, są najbardziej świadomi tego postępu. Dlatego właśnie szkoły, do których uczęszczają powinny dotrzymać tempa rozwojowi i wyposażać sprzęty szkolne w nowości technologiczne, ponieważ korzystanie ze starszych wersji sprzętów może opóźnić pewne działania. Nowe charakteryzujące się swoją płynnością, zaoszczędzą cenny czas.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl