Bestsellery
Monitor interaktywny 65" Newline TruTouch TT-6519RS
Monitor interaktywny 65" Newline TruTouch TT-6519RS
6 660,00 zł 6 660,00 zł
szt.
Monitor interaktywny 65" Newline TruTouch TT-6519RS z podstawą mobilną
Monitor interaktywny 65" Newline TruTouch TT-6519RS z podstawą mobilną
7 899,00 zł 7 100,00 zł 7 899,00 zł 7 100,00 zł
szt.
Tablica interaktywna dotykowa Newline TRUBOARD R5-800L
Tablica interaktywna dotykowa Newline TRUBOARD R5-800L
2 990,00 zł 2 430,89 zł
szt.
Tablica interaktywna dotykowa myBOARD Silver 84"S
Tablica interaktywna dotykowa myBOARD Silver 84"S
2 799,00 zł 2 275,61 zł
szt.
Mozabook Classroom
Mozabook Classroom
850,00 zł 691,06 zł
Piloty do testów, odpowiedzi i głosowań ResponseCard LT
Piloty do testów, odpowiedzi i głosowań ResponseCard LT
4 590,00 zł 3 731,71 zł
szt.
Promocje
Monitor interaktywny 65" Newline ATLAS 6520ER
Monitor interaktywny 65" Newline ATLAS 6520ER
7 900,00 zł 7 100,00 zł 7 900,00 zł 7 100,00 zł
szt.
Monitor interaktywny 65" Newline TruTouch TT-6519RS z podstawą mobilną
Monitor interaktywny 65" Newline TruTouch TT-6519RS z podstawą mobilną
7 899,00 zł 7 100,00 zł 7 899,00 zł 7 100,00 zł
szt.
Certyfikat

Monitor interaktywny czy tablica interaktywna do szkoły?

Dzisiejszy rynek technologii pozwala na szeroki wybór związany z konkretnymi urządzeniami, które przyczyniają się do znacznie wygodniejszego i z pewnością bardziej jakościowego przedstawiania różnorodnych prezentacji multimedialnych zarówno w szkołach, jak i firmach. Jednak zanim wybierze się odpowiedni sprzęt, należy zdawać sobie sprawę z tego, co okaże się bardziej użyteczne.

czytaj całość »
Uniwersalny pilot - warto?

Często jest tak, że w pośpiechu można pomylić pilot do telewizora z pilotem od wieży czy innego urządzenia. Szczególnie irytujące jest, gdy podczas wieczornych seansów trzeba korzystać z wielu pilotów, które stale giną, przez co trzeba je szukać, co przyczynia się do pogorszenia nastroju. Jednakże, w dzisiejszych czasach dzięki postępowi technologicznemu nie trzeba już martwić się takimi błahostkami!

czytaj całość »
Darmowe programy do nauki zdalnej

Obecna sytuacja epidemiologiczna zmusiła nas do ciągłego korzystania ze swojego technologicznego sprzętu. Uczniowie przesiadują całe dnie przed ekranem monitora, lecz nie w celach rozrywki, a w celu nauki, biorąc pod uwagę fakt, że wszystkie zajęcie prowadzone są zdalnie. Jednak do tego wymagany jest nie tylko prawidłowo funkcjonujący sprzęt, ale także odpowiednie programy, które przyczynią się do ułatwienia nauki.

czytaj całość »
Akcesoria do projektora - o czym pamiętać?

Projektor to narzędzie, które pełni ważną funkcję nie tylko w szkołach, ale również w różnorodnych firmach. Dzięki niemu znacznie łatwiej można przedstawiać prezentacje dla szerszej widowni. Dlatego, szczególnie w firmach, warto zwrócić uwagę na wysokojakościowe produkty, które będą mogły posłużyć przez długie lata. Stąd, przed zakupem należy konkretnie zastanowić się, jakie akcesoria dobrać, aby projektor funkcjonował prawidłowo.

czytaj całość »
Zestaw karaoke urozmaici każdą zabawę!

Karaoke to uwielbiana atrakcja imprezowa wielu ludzi. Dzięki niej każdy może zaśpiewać swoją ulubioną piosenkę i poczuć się jak piosenkarz. Dlatego właśnie na rynku można spotkać się z różnorodnymi systemami audio, które urozmaicą każdy wieczór. Jednakże najsampierw powinno się dowiedzieć, jaki konkretnie zestaw wybrać.

czytaj całość »
Pierwszorzędny monitor do biura

Każda praca, która wymaga dłuższego korzystania z komputera wymaga posiadanie odpowiedniego monitora. Jednak nasze oczy są w niego wpatrzone przez długi czas, co może wpłynąć bezpośrednio na pogorszenie się wzroku. Zatem, czy istnieją na rynku odpowiednie monitory, które nie zmęczą wzroku i będą doskonale się prezentować?

czytaj całość »
Tablet do nauki i zabawy

Decydując się na tablet dla ucznia, warto sprawdzić czym powinien cechować się taki nowoczesny sprzęt. Przed zakupem należy zapoznać się ze specyfikacją tabletu, co pozwoli na dokonanie trafnego ostatecznego wyboru. Istnieje kilka najważniejszych elementów, które szczególnie powinno się wziąć pod uwagę.

czytaj całość »
Jaki sprzęt wybrać do nauki zdalnej?

Nauczanie zdalne w dzisiejszych czasach okazało się codziennością. Jednak, aby mogło one zostać zrealizowane, w domu powinno się posiadać konkretny sprzęt, który usprawni cały proces związany zarówno z komunikacją, jak i z nauką. Czasem wystarczy rozbudowa posiadanego komputera lub dokupienie potrzebnych dodatków, zamiast zakup zupełnie nowego sprzętu.

czytaj całość »
Jak odpowiednio dobrać projektor do tablicy?

Tablica i różnorodne rozwiązania interaktywne cieszą się olbrzymią popularnością, przede wszystkim w szkołach. Taki produkt posiada ciekawe zastosowanie i ułatwia udostępnianie konkretnych treści całej klasie. Taki sprzęt ma wysoki potencjał, jednakże trzeba zdawać sobie sprawę z tego, jak odpowiednio wykorzystać jego potencjał, co jest kluczowe.

czytaj całość »
Najlepszy program antywirusowy dla szkoły

W dzisiejszych czasach, kiedy to technologia jest na najwyższym poziomie, w każdej szkole znajdują się komputery. Są one szczególnie narażone na działanie wszelkich wirusów, spowodowanych chociażby przez psikusy uczniów. Aby temu zapobiec, nie trzeba posiadać wygórowanej wiedzy o komputerach, wystarczy tylko zainstalować odpowiedni antywirus i uchronić się przed najgorszym.

czytaj całość »
Najważniejsze cechy środowiska sieciowego

Infrastruktura sieciowa zapewniająca bezprzewodowy dostęp do sieci musi być priorytetowa w dzisiejszych czasach w każdej szkole. Użytkownicy, tacy jak właśnie uczniowie, którzy używają swoich telefonów komórkowych do potrzebnych wiadomości przygotowujących do zajęć, muszą mieć stały dostęp do Internetu na całym terenie szkoły. Równie istotnym elementem jest ochrona sieci przed intruzami wewnątrz, jak i zewnątrz. Infrastruktura powinna chronić nie tylko użytkowników korzystających z sieci, ale również powinna być odpowiednio odporna na różnorodne ataki.

czytaj całość »
Jaki system operacyjny wybrać?

System operacyjny jest podstawą każdego komputera stacjonarnego oraz laptopów. W głównej mierze to właśnie od niego zależy prawidłowe działanie całego peceta oraz łatwa i przyjemna praca. Źle dobrany może przyczynić się do tego, że jakiekolwiek działanie na nim może przysporzyć wiele trudów i złości. Dlatego trzeba do tego podejść jak najbardziej odpowiedzialnie. Obecnie na rynku liczą się głównie trzy rodziny systemów, do których należy: Windows, MacOS oraz Linux.

czytaj całość »
Odpowiedni komputer dla nauczycieli

Najbardziej istotną pomocą dydaktyczną stał się komputer. W tych czasach każda szkoła w swoim wyposażeniu musi posiadać ich sporą ilość. Głównie jeden komputer przypada na jedną klasę, ponieważ zniknęły już dzienniki papierowe. Wszystkie oceny, informację, uwagi czy pochwały trzeba zapisywać w dzienniku elektronicznym. Do tego potrzebny jest dostęp do internetu a przede wszystkim odpowiedni sprzęt. Tylko jaki wybrać, wśród tylu ofert na rynku?

czytaj całość »
Wielofunkcyjne drukarki do szkół

Tempo rozwoju technologii jest coraz szybsze, co dotyczy wielu aspektów w życiu. Szczególnie młodzi ludzie, którzy dojrzewają w tych czasach, są najbardziej świadomi tego postępu. Dlatego właśnie szkoły, do których uczęszczają powinny dotrzymać tempa rozwojowi i wyposażać sprzęty szkolne w nowości technologiczne, ponieważ korzystanie ze starszych wersji sprzętów może opóźnić pewne działania. Nowe charakteryzujące się swoją płynnością, zaoszczędzą cenny czas.

czytaj całość »
Notebooki - pomoc naukowa dla dzieci i młodzieży

Ludzie żyją w świecie, w którym dostęp do internetu jest nieograniczony i bardzo prosty. Kiedyś byłoby to nie do pomyślenia, że bez względu na miejsce, w jakim się przebywa, można połączyć się z internetem i sprawdzić na przykład informacje z kraju czy świata, ale też komunikować się z innymi osobami w każdej chwili. Młodsze osoby, wychowały się w świecie, w którym internet jest codziennością, jednak dla wielu starszych osób jest to niezrozumiałe cały czas. Aby móc korzystać z internetu potrzebny jest do tego odpowiedni sprzęt – telefon, laptop, komputer stacjonarny, tablet czy notebook. Jednym sprzęt elektroniczny służy do pracy, drugim do nauki, jeszcze inni korzystają z niego dla rozrywki lub komunikowania się z innymi. Aktualnie bardzo często z takiego sprzętu korzystają dzieci i młodzież. Wielu rodziców decyduje się na zakup notebooka dla swoich pociech, aby miały możliwość wyszukiwania najpotrzebniejszych informacji w internecie oraz kontaktowały się z nauczycielami.

czytaj całość »
Drukarka laserowa czy atramentowa?

Podstawowy sprzęt biurowy, jakim jest drukarka, można spotkać w każdym biurze, szkole i niemal każdym domu. Dlaczego? Ponieważ ciężko sobie wyobrazić życie codzienne bez tego przedmiotu. Umożliwia ona wydrukowanie na miejscu (bez straty czasu na poszukiwania punktów ksero, w których istnieje możliwość druku) ważnych dokumentów, grafik, a nawet zdjęć. Oferta drukarek na rynku jest naprawdę bardzo bogata, więc z pewnością każdy znajdzie dla siebie taką, która spełni jego oczekiwania co do ceny, jak i jakości wydruku oraz wydajności sprzętu. Należy jednak zwrócić też uwagę na koszty eksploatacji drukarki, ponieważ nie zawsze tańszy sprzęt będzie równie tani w użytkowaniu. Wyróżnia się kilka rodzajów drukarek: atramentowe, żelowe, laserowe mono i kolor, igłowe oraz drukarki do etykiet. Jednak najbardziej popularne to laserowe i atramentowe, więc warto poznać ich specyfikację, nim zdecyduje się na zakup.

czytaj całość »
System nagłośnienia mobilnego – nie tylko dla szkół

Mobilne systemy nagłośnienia można obecnie spotkać w wielu miejscach. Są to między innymi szkoły, czy domy kultury. Wykorzystywane są na różnego rodzaju występach, a także w do użytku prywatnego. W szkołach spotkać się można z różnymi systemami nagłośnienia. Poza stacjonarnymi wzmacniaczami radiowęzłowymi, wykorzystywanymi najczęściej podczas przerw do odtwarzania muzyki lub do podawania ważnych komunikatów bardzo często wykorzystuje się właśnie mobilne systemy nagłośnienia. Poszczególne zestawy mogą być mniej lub bardziej zaawansowane technologicznie, różniąc się tym samym przeznaczeniem.

czytaj całość »
Zalety zdalnego nauczania

Edukacja zdalna, inaczej zwana e-learningiem to nauczanie wykorzystujące nowoczesne technologie, sieci komputerowe oraz internet do pracy na odległość. Takie rozwiązanie pozwala na uczestnictwo w zajęciach, ukończenie szkoły, kursów, a nawet studiów bez konieczności osobistego stawiania się i fizycznej obecności w salach lekcyjnych, wykładowych, a także na egzaminach. To również sposób wykorzystywany jako uzupełnienie tradycyjnej formy edukacji, zwany także blend learningiem. To jedna z wielu różnych form i elementów edukacji, która każdego roku cieszy się coraz większą popularnością. Nauczanie zdalne coraz chętniej wprowadzane jest w szkołach podstawowych, średnich, a nawet wyższych – powstaje bowiem coraz więcej uniwersytetów online. Taka forma edukacji niesie za sobą wiele zalet, które dla wielu okazują się decydujące przy wyborze formy nauki.

czytaj całość »
Cyfrowe laboratoria szkolne

Laboratorium cyfrowe to świetna opcja dla nauczycieli oraz szkół, które pragną wzbogacić zajęcia oraz zaangażować uczniów w lekcję. Są to najczęściej urządzenia pomiarowe, często przenośne, wyposażone w kilka lub kilkanaście czujników pomiarowych. Pozwalają one na przeprowadzenie doświadczeń i badań, także wspomaganych komputerowo. Oprogramowanie umożliwia zbieranie i przechowywanie danych, a także ich kompleksową analizę na urządzeniach mobilnych lub komputerze. Dedykowane programy umożliwiają wygenerowanie wykresów, tabeli, a także map pomiarów, gdyż urządzenia te często wyposażone są w GPS. Szkolne laboratoria mobilne to urządzenia proste w obsłudze, dostosowane do umiejętności możliwości uczniów. Z pomocą umieszczonych wewnątrz czujników uczniowie mogą badać takie zjawiska jak: temperatura, wilgotność, siła, poziom hałasu i wiele więcej.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl