Monitor Philips 27" 275E1S/00 VGA HDMI DP - USZ OPAK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Czas reakcji matrycy: | 4.0 ms |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 75 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | 49 ~ 75 Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | 54 ~ 84 kHz |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Grupa towarowa: | Monitory\Monitory LCD |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Informacje dodatkowe: | !!! TOWAR Z USZKODZONYM OPAKOWANIEM !!! |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 104% (sRGB) |
| Nazwa typu: | Monitory LCD |
| Normy spełniane przez monitor: | TUV-Bauart |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Opis ogólny: | Monitor Philips 27" 275E1S/00 VGA HDMI DP |
| Pobór energii (podczas pracy): | 23.11 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Producent: | PHILIPS |
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt): | -5° / +20° |
| Rodzina: | E-Line |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Strona o towarze: | https://www.philips.pl/c-p/275E1S_00/monitor-lcd |
| Strona producenta: | http://www.philips.pl |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Touch: | Nie |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Waga bez podstawy (kg): | 3.30 |
| Waga z podstawą (kg): | 3.99 |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.233 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 613 x 368 x 42 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 613 x 461 x 195 |
| Wyposażenie dodatkowe: | Przewód HDMI, przewód zasilający, dokumentacja użytkownika |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Złącza zewn.: | Wyjście audio |

