Monitor Gigabyte 23,8" G24F Gaming Monitor 2xHDMI DP 2xUSB3.0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Format dodatkowego dysku | --- |
| Złącza zewn. | USB 3.0 x 2 |
| Kontrast dynamiczny | 100000000 :1 |
| Grupa towarowa | Monitory\Monitory LCD |
| Przekątna ekranu | 23.80 cali |
| Strona o towarze | https://www.gigabyte.com/pl/Monitor/G24F#kf |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | --- |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Informacje dodatkowe | Kensington lock |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Współczynnik projekcji | --- |
| Czas reakcji matrycy | 2.0 ms |
| Baza SCIP | Nie |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Aplikacje biurowe | --- |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt) | -5° / +20° |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 541 x 326 x 53,4 |
| Nazwa typu | Monitory LCD |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel zasilający/Kabel HDMI/Kabel DP/KAbel USB/QSG/Karta gwarancyjna |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Poziom hałasu (maksymalny) | --- |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 170 Hz |
| Klasa energetyczna | F |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | --- |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Gwarancja producenta | 12 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | --- |
| Waga z podstawą (kg) | 5.30 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Nasycenie kolorów | 120% (sRGB) |
| Touch | Nie |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Producent | GIGABYTE |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Pojemność baterii (Wh) | 56.0 |
| Pobór energii (podczas pracy) | 48.00 W |
| Obsługa Adaptive Sync | --- |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Opis ogólny | Gigabyte 23,8" G24F 1920 x 1080 IPS 170 Hz |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +21° |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | --- |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 541 x 519,3 x 136,75 |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Wielkość plamki | 0.2750 mm |
| Poziom hałasu (typowy) | --- |
| Zakrzywiony ekran | Nie |

