Monitor Dell 23,8" S2421H (210-AXKR) 2xHDMI głośniki
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Złącza zewn. | Wyjście audio |
| Grupa towarowa | Monitory\Monitory LCD |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Przekątna ekranu | 23.80 cali |
| Poziom hałasu (maksymalny) | --- |
| Strona o towarze | https://www.dell.com/pl-pl/shop/monitor-dell-24-s2421h/apd/210-axkr/monitory-i-akcesoria |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Format dodatkowego dysku | --- |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Informacje dodatkowe | HDCP 1.4 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 75 |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt) | -5° / +21° |
| Nazwa typu | Monitory LCD |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel HDMI |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Baza SCIP | Nie |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Aplikacje biurowe | --- |
| Technologia podświetlania | LED |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 75 Hz |
| Klasa energetyczna | D |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | --- |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | --- |
| Obsługa G-Sync | Nie |
| Nasycenie kolorów | 70% (NTSC) |
| Touch | Nie |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Producent | DELL |
| Gwarancja producenta | 12 |
| Normy spełniane przez monitor | RoHS |
| Obsługa Adaptive Sync | --- |
| Waga bez podstawy (kg) | 3.40 |
| Opis ogólny | Dell 23,8" S2421H 1920 x1080 IPS 75 Hz |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Pojemność baterii (Wh) | 56.0 |
| Pobór energii (podczas pracy) | 13.10 W |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | --- |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 537,8 x 412,8 x 152,8 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +21° |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.20 W |
| Poziom hałasu (typowy) | --- |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Wbudowane głośniki | 2 x 3W |
| Współczynnik projekcji | --- |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Wielkość plamki | 0.275 mm |

