Tablet Samsung Galaxy Tab A T510 10.1"FHD/2GB/32GB/WiFi/Android9.0 złoty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cena netto: | 729.51 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Dodatki multimedialne: | Żyroskop |
| Dodatki multimedialne: | Żyroskop |
| Ekran - dodatkowy opis: | Multi-Touch |
| Ekran - dodatkowy opis: | Multi-Touch |
| Grupa towarowa: | Tablety |
| Grupa towarowa: | Tablety |
| Informacje dodatkowe: | Standard nagrywania filmów: 1080p |
| Informacje dodatkowe: | Standard nagrywania filmów: 1080p |
| Kolor obudowy: | Złoty (Gold) |
| Kolor obudowy: | Złoty (Gold) |
| Łączność: | Bluetooth 5.0 |
| Łączność: | Bluetooth 5.0 |
| Miejsce serwisowania: | Serwis zewnętrzny |
| Nazwa typu: | Tablety mobilne |
| Nazwa typu: | Tablety mobilne |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Pamięć RAM (GB): | 2.00 |
| Pamięć RAM (GB): | 2.00 |
| Pamięć wbudowana (GB): | 32.00 |
| Pamięć wbudowana (GB): | 32.00 |
| Pojemność baterii: | 6150 mAh |
| Pojemność baterii: | 6150 mAh |
| Producent: | SAMSUNG |
| Producent: | SAMSUNG |
| Przekątna ekranu: | 10.10 cali |
| Przekątna ekranu: | 10.10 cali |
| Rodzaj baterii/akumulatora: | Litowo-polimerowa(y) |
| Rodzaj baterii/akumulatorka: | Litowo-polimerowa(y) |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Stan magazynu Wrocław: | 0.00 |
| Strona o towarze: | http://www.samsung.com |
| Strona o towarze: | http://www.samsung.com |
| Strona producenta: | http://www.samsung.com/pl |
| Strona producenta: | http://www.samsung.com/pl |
| System operacyjny: | Android 9.0 Pie |
| System operacyjny: | Android 9.0 Pie |
| Touch: | Tak |
| Touch: | Tak |
| Waga (kg): | 0.460 |
| Waga (kg): | 0.460 |
| Wbudowana kamera internetowa: | 8.0 Mpix - tył; 5.0 Mpix - przód |
| Wbudowana kamera internetowa: | 8.0 Mpix - tył; 5.0 Mpix - przód |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 7,5 x 149 x 245 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 7,5 x 149 x 245 |
| Złącza: | Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm |
| Złącza: | Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm |

