Tablet Samsung Galaxy Tab A T295 8.0"/2GB/32GB/WiFi/LTE/Android9.0 czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cena netto: | 583.17 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Dodatki multimedialne: | Czujnik światła |
| Dodatki multimedialne: | Czujnik światła |
| Ekran - dodatkowy opis: | Pojemnościowy, multi-touch |
| Ekran - dodatkowy opis: | Pojemnościowy, multi-touch |
| Grupa towarowa: | Tablety |
| Grupa towarowa: | Tablety |
| Informacje dodatkowe: | Standard nagrywania filmów: 1080p |
| Informacje dodatkowe: | Standard nagrywania filmów: 1080p |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Łączność: | Wbudowany modem 4G (LTE) |
| Łączność: | Wbudowany modem 4G (LTE) |
| Miejsce serwisowania: | Serwis zewnętrzny |
| Nazwa typu: | Tablety mobilne |
| Nazwa typu: | Tablety mobilne |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Pamięć RAM (GB): | 2.00 |
| Pamięć RAM (GB): | 2.00 |
| Pamięć wbudowana (GB): | 32.00 |
| Pamięć wbudowana (GB): | 32.00 |
| Pojemność baterii: | 5100 mAh |
| Pojemność baterii: | 5100 mAh |
| Producent: | SAMSUNG |
| Producent: | SAMSUNG |
| Przekątna ekranu: | 8.00 cali |
| Przekątna ekranu: | 8.00 cali |
| Rodzaj baterii/akumulatora: | Litowo-polimerowa(y) |
| Rodzaj baterii/akumulatorka: | Litowo-polimerowa(y) |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1280 x 800 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1280 x 800 |
| Stan magazynu Wrocław: | 0.00 |
| Strona o towarze: | http://www.samsung.com |
| Strona o towarze: | http://www.samsung.com |
| Strona producenta: | http://www.samsung.com/pl |
| Strona producenta: | http://www.samsung.com/pl |
| System operacyjny: | Android 9.0 Pie |
| System operacyjny: | Android 9.0 Pie |
| Touch: | Tak |
| Touch: | Tak |
| Typ matrycy: | TFT |
| Typ matrycy: | TFT |
| Układ graficzny: | Adreno 504 |
| Układ graficzny: | Adreno 504 |
| Waga (kg): | 0.345 |
| Waga (kg): | 0.345 |
| Wbudowana kamera internetowa: | 8.0 Mpix - tył; 2.0 Mpix - przód |
| Wbudowana kamera internetowa: | 8.0 Mpix - tył; 2.0 Mpix - przód |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 8 x 124,4 x 210 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 8 x 124,4 x 210 |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel USB, ładowarka sieciowa |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel USB, ładowarka sieciowa |
| Zainstalowany procesor: | Qualcomm Snapdragon 429 (4 rdzenie, 2.0 GHz, Cortex A53) |
| Zainstalowany procesor: | Qualcomm Snapdragon 429 (4 rdzenie, 2.0 GHz, Cortex A53) |
| Złącza: | Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm |
| Złącza: | Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm |

