Tablet Lenovo TAB E7 TB-7104I 7"/ARM Cortex A7/1GB/16GB/3G/Android8.0 Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cena netto: | 270.68 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Dodatki multimedialne: | Żyroskop |
| Dodatki multimedialne: | Żyroskop |
| Ekran - dodatkowy opis: | Pojemnościowy |
| Ekran - dodatkowy opis: | Pojemnościowy |
| Grupa towarowa: | Tablety |
| Grupa towarowa: | Tablety |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Łączność: | Wbudowany modem 3G |
| Łączność: | Wbudowany modem 3G |
| Miejsce serwisowania: | Serwis zewnętrzny |
| Nazwa typu: | Tablety mobilne |
| Nazwa typu: | Tablety mobilne |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Pamięć RAM (GB): | 1.00 |
| Pamięć RAM (GB): | 1.00 |
| Pamięć wbudowana (GB): | 16.00 |
| Pamięć wbudowana (GB): | 16.00 |
| Pojemność baterii: | 2750 mAh |
| Pojemność baterii: | 2750 mAh |
| Producent: | LENOVO |
| Producent: | LENOVO |
| Przekątna ekranu: | 7.00 cali |
| Przekątna ekranu: | 7.00 cali |
| Rodzaj baterii/akumulatora: | Litowo-polimerowa(y) |
| Rodzaj baterii/akumulatorka: | Litowo-polimerowa(y) |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1024 x 600 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1024 x 600 |
| Stan magazynu Wrocław: | 0.00 |
| System operacyjny: | Android 8.0 Oreo |
| System operacyjny: | Android 8.0 Oreo |
| Touch: | Tak |
| Touch: | Tak |
| Waga (kg): | 0.271 |
| Waga (kg): | 0.271 |
| Wbudowana kamera internetowa: | 2.0 Mpix - tył; 0.3 Mpix - przód |
| Wbudowana kamera internetowa: | 2.0 Mpix - tył; 0.3 Mpix - przód |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 10,35 x 110,54 x 193,2 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 10,35 x 110,54 x 193,2 |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel USB, ładowarka sieciowa |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel USB, ładowarka sieciowa |
| Zainstalowany procesor: | ARM Cortex A7 1.3GHz Quad core |
| Zainstalowany procesor: | ARM Cortex A7 1.3GHz Quad core |
| Złącza: | micro USB |
| Złącza: | micro USB |

