Tablet Huawei MediaPad T5 10 LTE 10,1"/KIRIN 659/2GB/32GB/GPS/Andr.8.0 Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Dodatki multimedialne: | Głośniki stereo |
| Ekran - dodatkowy opis: | Pojemnościowy, 10-punktowy |
| Grupa towarowa: | Tablety |
| Informacje dodatkowe: | Gniazdo kart nanoSIM |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Łączność: | Wbudowany modem 4G (LTE) |
| Nazwa typu: | Tablety mobilne |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Pamięć RAM (GB): | 2.00 |
| Pamięć wbudowana (GB): | 32.00 |
| Pojemność baterii: | 5100 mAh |
| Producent: | Huawei |
| Przekątna ekranu: | 10.10 cali |
| Rodzaj baterii/akumulatora: | Litowo-polimerowa(y) |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1200 |
| Strona o towarze: | https://consumer.huawei.com/pl/tablets/mediapad-t5/ |
| System operacyjny: | Android 8.0 Oreo |
| Touch: | Tak |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Układ graficzny: | Mali-T830 |
| Waga (kg): | 0.460 |
| Wbudowana kamera internetowa: | 5.0 Mpix - tył; 1.9 Mpix - przód |
| Wbudowany aparat cyfrowy - opis: | Rozdzielczość nagrywania: 1920 x 1080 (Full HD) |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 7,7 x 243,4 x 164 |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz |
| Zainstalowany procesor: | HiSilicon KIRIN 659, Octo Core 2.36 GHz |
| Złącza: | Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm |

