Monitor interaktywny 75" HIKVISION DS-D5B75RB/A z podstawą mobilną
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Monitor interaktywny 65" HIKVISION
Najważniejsze cechy:
- Wyświetlacz Ultra HD o rozdzielczości 3840 × 2160
- Precyzyjne pisanie przedmiotem o średnicy od 2 mm z dokładnością do 1 mm.
- Wbudowane Wi-Fi realizujące funkcjonalność Miracast.
- Funkcjonalność tablicy interaktywnej umożliwia adnotacje na ekranie i udostępnianie ich za pomocą kodu QR.
- Wyjście wideo HDMI
- Różne interfejsy audio i wideo dla urządzeń zewnętrznych.
- Wbudowany układ przełącznika sieciowego.
- Wbudowany system Android umożliwiający instalację dodatkowych aplikacji.
- Kompatybilny z urządzeniami OPS/OPS-C i zapewniający płynne przełączanie pomiędzy wbudowanymi systemami.
- Ultracienka konstrukcja z ramą z profili aluminiowych.
Opcjonalnie:
Oferujemy Państwu usługę instalacji monitora interaktywnego oraz szkolenie.
Zapraszamy do kontaktu w celu indywidualnej wyceny usługi montażu jak i wyceny samego sprzętu.
Uzyskaj rabat na sprzęt, usługę kontaktując się z nami!
Interaktywne monitory Hikvision serii DS-D5B to nowoczesne urządzenia integrujące w sobie funkcje tablicy interaktywnej, projektora i komputera. Monitor wyposażony jest w najwyższej jakości panel LCD w rozdzielczości UHD, posiada dotyk w technologii podczerwieni oraz zintegrowany system operacyjny Android pozwalający użytkownikom na pisanie w trybie tablicy, nanoszenie notatek na wyświetlanej treści, a także na wiele innych multimedialnych interakcji. Monitory interaktywne Hikvision mogą być z powodzeniem wykorzystywane do prowadzenia szkoleń i prezentacji, zdalnych wideokonferencji i innych aktywności w biurach, salach konferencyjnych, salach lekcyjnych i multimedialnych.
Funkcja białej tablicy
Podstawowym elementem oprogramowania jest tryb białej tablicy, który umożliwia wykorzystanie tablicy interaktywnej jako tradycyjnej powierzchni do robienia notatek. Możemy korzystać z różnego rodzaju narzędzi do adnotacji – od standardowych pisaków po pędzle, wypełnienia kształtów, tekst pisany, a nawet rozpoznawanie pisma ręcznego. Monitory interaktywne Hikvision oferują szeroki wachlarz funkcjonalności począwszy od rozpoznawania podniesienia pisaka, rozpoznawania grafik i wbudowanej wyszukiwarki, a kończąc na opcji zapisywania i udostępniania stworzonych treści poprzez kod QR. Prezentacja treści „na żywo” pozwala na jeszcze więcej interakcji między prelegentem a słuchaczami.
Bezprzewodowe wyświetlanie treści
Jeśli prowadzisz szkolenia, lekcje nie musisz za każdym razem zabierać ze sobą laptopa. Łączność Wi-Fi umożliwia bezprzewodową projekcję jednym dotknięciem z laptopa, tabletu lub telefonu. Zawartość ekranu można łatwo udostępniać bezprzewodowo wielu urządzeniom. Dzięki niej można równocześnie wyświetlić na ekranie treści z nawet 4 urządzeń. Dodatkowo monitory posiadają opcję sterowania wstecznego która pozwala na udostępnianie swoich pomysłów w jeszcze bardziej kreatywny sposób.
Bezpieczeństwo w środowisku szkolnym
Monitor interaktywny firmy Hikvision wyróżnia się nowoczesną i uniwersalną konstrukcją, posiada szybę z hartowanego szkła oraz funkcję inteligentnej kontroli temperatury, dzięki czemu jest przyjazny dla środowiska i spełnia wymogi bezpieczeństwa. Monitory posiadają filtr antyodblaskowy oraz filtr pochłaniający ponad 90% niebieskiego światła, zapewniając komfort użytkowania i ochronę wzroku.
Wideo prezentacja funkcji monitora interaktywnego HIKVISION
Wprowadzenie do wybranych funkcji
Cechy podstawy mobilnej:
- uniwersalny wózek / stojak mobilny do telewizorów LCD LED Plazma 55"- 80"
- maksymalna waga telewizora 90,9 kg
- regulacja wysokości telewizora
- wysoka jakość materiałów wpływa na bardzo solidną i wytrzymała konstrukcję
- półka na sprzęt Audio Video z regulacją wysokości w zestawie ze stojakiem
- półka z regulacją wysokości pod kamerę dostępna w zestawie ze stojakiem
- zgodność ze standardem VESA
- system zarządzania kablami
- doskonały do sal konferencyjnych, szkół, wystaw jak również do użytku prywatnego
- posiada cztery kółka z funkcją blokady
- Certyfikat TUV GS
- dostępny w kolorze czarnym oraz białym
Specyfikacja:
- max. udźwig 90,9 kg
- do telewizorów 55"- 80"
- regulacja wysokości w zakresie 135 ~165 cm (co 5 cm)
- 4 x skrętne kółka 3" z funkcją blokady
- podwójne stalowe kolumny nośne
- solidna stalowa podstawa
- regulowana półka na sprzęt AV - udźwig do 11,4 kg
- regulowana pólka na kamerę lub inny sprzęt - udźwig do 4,5 kg
- maskowanie przewodów w kolumnie stojaka
- kompatybilny z VESA (rozstaw otworów montażowych) norma:
VESA 200 (odstęp otworów 200 x 200 mm)
VESA 300x200 (odstęp otworów 300 x 200 mm)
VESA 300 (odstęp otworów 300 x 300 mm)
VESA 400x200 (odstęp otworów 400 x 200 mm)
VESA 400 (odstęp otworów 400 x 400 mm)
VESA 600x400 (odstęp otworów 600 x 400 mm)
VESA 800x500 (odstęp otworów 800 x 500 mm)
VESA 200x200 ~ 800x500 mm (wszystkie kombinacje otworów w tym przedziale)

Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | DS-D5B75RB/A |
| Wielkość ekranu | 75” LED |
| Podświetlenie | DLED |
| Wielkość piksela | 0.124(H) × 0.372(V) mm |
| Rozdzielczość | 3840 × 2160 @60 Hz |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Głębia kolorów | 10 bit |
| Czas reakcji | 6ms |
| Gamut kolorów | 90% NTSC(CIE1931)(Typ.) |
| Odświeżanie | 60 Hz |
| Kąty widzenia | 178°(H)/178°(V) |
| System operacyjny | Android 8.0 |
| Procesor | 4-core A73 × 2 + A53 × 2, 1.5 GHz |
| Pamięć operacyjna | 3 GB |
| Pamięć na dane | 32 GB |
| Typ dotyku | Podczerwień |
| Szyba | Antyodblaskowa szyba |
| Punkty dotyku | 20 punktowy wielodotyk |
| Czas reakcji dotyku | <10ms |
| Precyzja dotyku | ±1 mm (≥ 90% powierzchni) |
| Optical Bonding | TAK |
| Głośniki | Wbudowane 2 × 16 W |
| Bluetooth | Wbudowany moduł BLE (Bluetooth Low Energy) wspierający standard Bluetooth 5.0 i poprzednie. |
| Wejścia AV | HDMI IN × 2, max 4 K @ 60 Hz, LINE IN × 1 |
| Wyjścia AV | HDMI OUT × 1,max 4K @ 60 Hz;LINE OUT × 1 |
| Kontrola | RS-232 × 1 |
| Sieć | RJ45 (100Mbps) × 2 |
| Porty USB | 2 USB na przednim panelu , 2 USB na bocznym panelu |
| Pobór mocy | 75"-< 300 W (maksymalne obciążenie) |
| Pobór mocy w trybie uśpienia | 0.5 W |
| Temperatura otoczenia | 0 ℃ ~ 40 ℃ |
| Wilgotność otoczenia | 10%~90% RH |
| Zasilanie | AC 100 V~240 V,50/60 Hz |
| Wymiary urządzenia | 75"-1718 × 1021 × 87,5 mm |
| Wymiary opakowania (W x H x D) | 75"-1927 × 1212 × 254 mm |
| Waga netto | 75"-51.75 kg |
| Waga brutto | 75"-68.36 kg |
| VESA | 75"-800x400 |

