Komputer OPS WB5E820U plus Win10 Pro
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Komputer OPS WB5E820U (Intel Ultra I5 125H 14 Gen., Win 11 Pro, Office 2019)
- Do monitorów 4K
- Procesor Intel Ultra 5 125H gen. 14
- Pamięć RAM: 8GB DDR4
- Dysk twardy: SSD 256GB
- Komunikacja WIFI 6E
- Windows 11 Pro i MS Office 2019
- 0% VAT dla edukacji
Komputer OPS objęty stawką 0% VAT dla edukacji. Podana cena jest ceną netto. Wyłącznie przy zakupie razem z monitorem interaktywnym.
Model WB5E820U jest to komputer typu OPS przeznaczony do współpracy z monitorami interaktywnymi marki Newline z dowolnej serii. Z powodzeniem spełni wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Komputer wspiera rozdzielczość 4K
Podstawą tego OPS-u jest procesor 14th Gen Intel® Core™ Ultra 5 125H oraz 8 GB pamięci RAM DDR4.
Porty
Cztery porty USB-A, w tym dwa w standardzie 3.2, zapewnią bezproblemowe podłączenie dowolnych akcesoriów. Dodatkowo WB5E820U wspiera WiFi 6E, oraz został wyposażony w dysk SSD o pojemności 256 GB. Wśród portów znajdziemy również port USB-C (Thunderbolt 4.0) Wszystko to sprawia że monitor interaktywny wyposażony w tę jednostkę przekształca się w rozwiązanie typu All-In-One.
Wszystko to sprawia że monitor interaktywny wyposażony w tę jednostkę przekształca się w rozwiązanie typu All-In-One.
Podstawowe parametry WB5E820U:
- Procesor: 14th Gen Intel® Core™ Ultra 5 125H
- Pamięć: 8 GB (2 x 4 GB DDR4, możliwość rozbudowy do 64 GB)
- Dysk: 256 GB
- Karta graficzna: Intel® Xe LPG Graphics
- JAE 80Pin: TAK
- Wi-Fi: WiFi 6E
- Bluetooth: 5.3
- Sieć: Integrated 10/100/1000 M Adaption
- Audio: Realtek ALC5682 Audio DAC
- Wymiary: 180 x 119 x 30 mm
- Porty: 2 x USB-A 3.2, 2 x USB-A 2.0, 1 x RJ45 10/100/1000 M, 1 x HDMI 2.0 out (4K@30 Hz), 1 x HDMI 2.0 in (4K@60 Hz), 1 x Złącze Combo Jack 3,5 mm (in/out), 2 x WIFI/BT ANT, 1 x USB-C (Thunderbolt 4.0), 1 x USB-C
- Kensington lock slot: TAK
- TPM: 2.0
- Windows 11: TAK
- MS Office 2019 Pro: TAK
Dane techniczne
| Model | WB5W820W |
| Producent | Newline |
| Procesor | Intel® Core™ i5-8265U (4 rdzenie, 8 wątków, 1.6-3.9 Ghz) |
| Dysk | 256 GB SSD |
| Grafika | Intel® UHD Graphics |
| USB | 5 szt. ( 2 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1 x USB-C) |
| WiFi | 802.11ac |
| Obsługa 4K | tak - 60 Hz |
| RAM | 2 x 4 GB DDR4 |
| Wyjścia HDMI | 1 szt. |
| Wejścia jack 3.5mm | 1 szt. |
| LAN | 1 x RJ45 10/100/1000M |
| Wymiary zewnętrzne | 119 x 180 x 30 mm |
| Waga | 1 kg |
| komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth 4.2 |
| Wyjścia jack 3.5mm | 1 szt. |
| Zabezpieczenie | Kensington Lock |

