Wizualizer Epson ELP DC-07
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wizualizer Epson ELP DC-07
Dzięki wizualizerowi Epson ELPDC07 umożliwisz dokładne obejrzenie prezentowanych materiałów wszystkim osobom. Ta przenośna i elastyczna kamera dostarcza obrazy wysokiej jakości. Można ją szybko skonfigurować i podłączyć bezpośrednio do najnowszych projektorów Epson.
Pokaż najdrobniejsze szczegóły
Możesz prezentować materiały w wysokiej jakości, w tym szczegółowe diagramy i strony z książek, dzięki rozdzielczości Full HD 1080p i ośmiokrotnemu zoomowi cyfrowemu. Możesz nawet regulować wysokość kamery i obracać ją o 90º, by prezentować obiekty trójwymiarowe. Dodatkowa nasadka z mikroskopem, która umożliwia wyświetlanie bardzo małych obiektów w czasie rzeczywistym, będzie szczególnie przydatna na lekcjach biologii.
Łatwa obsługa
Skróć czas przygotowań za pomocą tego nowoczesnego, kompaktowego i niedrogiego rozwiązania, które w łatwy i szybki sposób pozwala powiększać prezentowane treści. W kilka sekund podłączysz urządzenie bezpośrednio do najnowszych projektorów Epson za pomocą jednego kabla USB, służącego do zasilania i przesyłania sygnału obrazu. Wizualizer Epson ELPDC07 jest zgrabny i kompaktowy, ma podświetlenie LED i wbudowany mikroskop oraz nie wymaga dodatkowego źródła zasilania. Jest niewielki i łatwy do przenoszenia w dołączonym futerale, a ramię można złożyć i schować w podstawie. Urządzenie potrzebuje zaledwie 2,5 W, więc jego pobór mocy jest zgodny z obecnymi wymogami związanymi z oszczędzaniem energii.
Kluczowe cechy
Wyraźne, płynne obrazy: Kamera Full HD 1080p i częstotliwość odświeżania ekranu 30 kl./s
Uchwyć każdy szczegół: 8-krotny zoom cyfrowy, automatyczne ustawianie ostrości za pomocą jednego dotknięcia i funkcja stop-klatki
Proste podłączanie: Zasilanie i sygnał obrazu są doprowadzone jednym kablem USB, nie wymaga dodatkowego źródła zasilania
Odpowiedni do prezentowania treści dwu- i trójwymiarowych: Regulowana wysokość, obrotowa głowica (90º) i nasadka z mikroskopem
Lekki i przenośny: Łatwy do przenoszenia, waży mniej niż 1 kg, miękki futerał w zestawie
Dane techniczne
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1920x1080) |
| zoom optyczny | brak |
| zoom cyfrowy | 8 |
| szybkość | maks. 30 klatek/s |
| oświetlenie | diody LED |
| Kamera | 1/27" CMOS |
| inne | tryb mikroskopu |
| Waga | 1 kg |
| Gwarancja | 3 lata |
| Obszar pracy | A3 (297x420 mm) |
| przyłącza | USB 2.0 typu B |

