Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe Epson L382 3 w 1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Nazwa typu | Urządzenia drukujące |
| Prędkość drukowania kolor (max) | 15.0 stron/min |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 300 |
| Cena netto | 131.44 |
| Pojemność_dysku | 500 GB |
| Klasa energetyczna | F |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | --- |
| Interfejs komunikacyjny | USB |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS (niektóre wersje) |
| Prędkość drukowania mono (max) | 33.0 stron/min |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 482 |
| Maksymalne zużycie energii | 13 W |
| Ilość wkładów drukujących | 4 szt. |
| Cena SRP | (nie określona) |
| Slot karty graficznej | PCI Express x16 |
| Dołączone oprogramowanie | Epson Scan |
| Gwarancja producenta | 12 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | --- |
| Okres rękojmi w miesiącach | 12 |
| Producent | Epson |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 145 |
| Obsługiwane formaty druku | Legal |
| Druk bez marginesów | Tak |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wyjścia video | HDMI |
| Pojemność baterii (Wh) | 56.0 |
| Obsługa Adaptive Sync | --- |
| Liczba podajników papieru | 1 szt |
| Opis ogólny | Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe Epson L382 3 w 1 |
| Rodzina | Seria L |
| Wyświetlacz LCD | Nie |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner |
| Praca w DOS | Nie |
| Stan magazynu Wrocław | 0.00 |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 1200 dpi |
| Zainstalowany model procesora | Intel® Pentium G3260 3.3GHz |
| Poziom hałasu (maksymalny) | --- |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +21° |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | --- |
| Automatyczny podajnik dokumentów | Nie |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1440 dpi |
| Złącze LPT | Nie |
| Dołączone oprogramowanie OCR | Nie |
| Podawanie nośników, wykańczanie dokumentówPodawa | Automatyczna gilotyna pozioma |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 600 dpi |
| Złącza PCI Express x1 | 3 |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Poziom hałasu (typowy) | --- |
| Czytnik kart | Nie |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | C13T66444A |
| Pojemność zamontowanych podajników | 100 arkuszy |
| Rozdzielczość druku - główna | 5760 dpi |
| Gniazdo EIO | Nie |
| Fax | Nie |
| Cechy | LAN |
| Złącza PCI Express x16 | 1 |
| Format dodatkowego dysku | --- |
| Współczynnik projekcji | --- |
| Duplex | Nie |
| Poziom hałasu | 38.0 dB(A) |
| Typ drukarki | Atramentowa |
| IRDA | Nie |
| Strona o towarze | http://www.epson.pl/products/printers/inkjet-printers/consumer/epson-l382 |
| Telefon | Nie |
| Ilość zatok zewn. 3.5" (A) | 0 szt. |
| Złącze RS-232 | Nie |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | --- |
| Grupa towarowa | Drukarki, urządzenia wielofunkcyjne\Urządzenia wielofunkcyjne\atramentowe |
| Nadruk na CD/DVD | Nie |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Nie |
| Waga (kg) | 4.400 |
| Pictbridge | Nie |
| Ilość zatok zewn. 5.25" | 1 szt. |
| Baza SCIP | Nie |
| Aplikacje biurowe | --- |
| Informacje dodatkowe | Skanowanie do BMP, JPEG, TIFF, PDF |

