Projektor przenośny SAMSUNG The Freestyle Gen. 2 Wi-Fi Tizen Smart TV do 100"
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Typ projektora: | Mobilny |
| Technologia: | DLP |
| Polskie menu ekranowe: | Tak |
| Full HD: | Tak |
| Ready HD: | Tak |
| Żywotność lampy w trybie standard: | 30000 h |
| Minimalny rozmiar ekranu: | 30 cali |
| Maksymalny rozmiar ekranu: | 100 cali |
| Maksymalna odległość projekcji: | 2.60 m |
| Złącza wejścia: | Micro HDMI |
| Waga (kg): | 1.400 |
| Wymiary: Szerokość (mm): | 104 |
| Wymiary: Głębokość (mm): | 95 |
| Wymiary: Wysokość (mm): | 173 |
| Maksymalne zużycie energii: | 50 W |
| Minimalne zużycie energii: | 0.5 W |
| Wbudowany głośnik: | Tak |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie): | 5.0 W |
| Pilot: | Tak |
| WiFi: | Tak |
| Informacje dodatkowe: | - kabel zasilający |
| Gwarancja producenta: | 24 |

