Projektor Optoma ZH520 DLP FHD 5500ANSI 3000000:1 2xHDMI USB RS232 RJ45
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Typ projektora: | Biznesowy |
| Technologia: | DLP |
| Polskie menu ekranowe: | Tak |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu: | 16:9 |
| Full HD: | Tak |
| Rozdzielczość natywna: | 1920 x 1080 pikseli |
| Jasność w trybie normalnym: | 5500 ANSI |
| Kontrast: | 3000000 :1 |
| Systemy obrazu: | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Minimalny rozmiar ekranu: | 26 cali |
| Maksymalny rozmiar ekranu: | 303 cali |
| Minimalna odległość projekcji: | 1.00 m |
| Maksymalna odległość projekcji: | 8.00 m |
| Złącza wejścia: | RS-232 |
| Złącza wyjścia: | USB (Typ A) Out |
| Waga (kg): | 3.400 |
| Wymiary: Szerokość (mm): | 274 |
| Wymiary: Głębokość (mm): | 216 |
| Wymiary: Wysokość (mm): | 108 |
| Kolor obudowy: | Biały (White) |
| Maksymalne zużycie energii: | 205 W |
| Minimalne zużycie energii: | 128.0 W |
| Poziom hałasu (typowy): | 29 dB |
| Poziom hałasu (maksymalny): | 35 dB |
| Wbudowany głośnik: | Tak |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie): | 15.0 W |
| Pilot: | Tak |
| Gwarancja na lampę: | Obowiązuje standardowa gwarancja na lamp |
| Czytnik kart: | Nie |
| WiFi: | Nie |
| Złącze USB: | Tak |
| Wyjście audio: | Tak |
| Zabezpieczenie Kensington: | Tak |
| Informacje dodatkowe: | W pudełku: kabel zasilający, pilot, bateria CR2025, instrukcja |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Dane techniczne
| Wymiary: Głębokość (mm) | 216 |
| Full HD | Tak |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 pikseli |
| Złącze USB | Tak |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 274 |
| Gwarancja na lampę | Obowiązuje standardowa gwarancja na lamp |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Maksymalna odległość projekcji | 8.00 m |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 108 |
| Jasność w trybie normalnym | 5500 ANSI |
| Systemy obrazu | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Minimalna odległość projekcji | 1.00 m |
| Maksymalne zużycie energii | 205 W |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 303 cali |
| Technologia | DLP |
| Złącza wyjścia | USB (Typ A) Out |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Minimalne zużycie energii | 128.0 W |
| Typ projektora | Biznesowy |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 15.0 W |
| Minimalny rozmiar ekranu | 26 cali |
| Wyjście audio | Tak |
| Gwarancja producenta | 24 |
| Informacje dodatkowe | W pudełku: kabel zasilający, pilot, bateria CR2025, instrukcja |
| WiFi | Nie |
| Pilot | Tak |
| Zabezpieczenie Kensington | Tak |
| Poziom hałasu (typowy) | 29 dB |
| Waga (kg) | 3.400 |
| Kontrast | 3000000 :1 |
| Polskie menu ekranowe | Tak |
| Złącza wejścia | RS-232 |
| Poziom hałasu (maksymalny) | 35 dB |
