Projektor Optoma X309ST XGA 3700ANSI 25000:1 VGA, HDMI, USB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Producent: | OPTOMA |
| Nazwa typu: | Projektory |
| Opis ogólny: | Projektor Optoma X309ST XGA 3700ANSI 25000:1 VGA, HDMI, USB |
| Typ projektora: | Biznesowy |
| Technologia: | DLP |
| Polskie menu ekranowe: | Tak |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | 1024 x 768 pikseli |
| Tryb ekonomiczny: | Tak |
| Jasność w trybie normalnym: | 3700 ANSI |
| Moc lampy: | 203 W |
| Kontrast: | 25000 :1 |
| Żywotność lampy w trybie standard: | 6000 h |
| Żywotność lampy w trybie ekonomicznym: | 10000 h |
| Systemy obrazu: | NTSC/PAL/SECAM |
| Minimalny rozmiar ekranu: | 32 cali |
| Maksymalny rozmiar ekranu: | 247 cali |
| Minimalna odległość projekcji: | 0.40 m |
| Maksymalna odległość projekcji: | 3.10 m |
| Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone: | -40°/+40° |
| Złącza wejścia: | Audio mini-jack 3,5 mm |
| Złącza wyjścia: | USB (Typ A) Out |
| Waga (kg): | 3.000 |
| Wymiary: Szerokość (mm): | 316 |
| Wymiary: Głębokość (mm): | 244 |
| Wymiary: Wysokość (mm): | 108 |
| Kolor obudowy: | Biały (White) |
| Maksymalne zużycie energii: | 225 W |
| Minimalne zużycie energii: | 187.0 W |
| Poziom hałasu w trybie normalnym: | 26 dB |
| Wbudowany głośnik: | Tak |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie): | 10.0 W |
| Pilot: | Tak |
| Złącze USB: | Tak |
| Wyjście audio: | Tak |
| Futerał: | Nie |
| Zabezpieczenie Kensington: | Tak |
| Informacje dodatkowe: | Żywotność Lampy(h): 6000(Jasny), 12000(Dynamiczny), 10000(Eco), 15000(Eco+) |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Miejsce serwisowania: | Serwis zewnętrzny |
| Grupa towarowa: | Projektory\Projektory |
| Strona o towarze: | https://www.optoma.pl/product-details/x309st#specifications |
Dane techniczne
| Minimalna odległość projekcji | 0.40 m |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | --- |
| Waga (kg) | 3.000 |
| Kontrast | 25000 :1 |
| Polskie menu ekranowe | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Złącza wyjścia | USB (Typ A) Out |
| Obsługa Adaptive Sync | --- |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 244 |
| Futerał | Nie |
| Poziom hałasu w trybie normalnym | 26 dB |
| Zabezpieczenie Kensington | Tak |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | --- |
| Grupa towarowa | Projektory\Projektory |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 316 |
| Jasność w trybie normalnym | 3700 ANSI |
| Rozdzielczość natywna | 1024 x 768 pikseli |
| Złącza wejścia | Audio mini-jack 3,5 mm |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Poziom hałasu (typowy) | --- |
| Informacje dodatkowe | Żywotność Lampy(h): 6000(Jasny), 12000(Dynamiczny), 10000(Eco), 15000(Eco+) |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 108 |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 247 cali |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Złącze USB | Tak |
| Format dodatkowego dysku | --- |
| Współczynnik projekcji | --- |
| Nazwa typu | Projektory |
| Maksymalne zużycie energii | 225 W |
| Minimalne zużycie energii | 187.0 W |
| Systemy obrazu | NTSC/PAL/SECAM |
| Żywotność lampy w trybie ekonomicznym | 10000 h |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | --- |
| Poziom hałasu (maksymalny) | --- |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Strona o towarze | https://www.optoma.pl/product-details/x309st#specifications |
| Minimalny rozmiar ekranu | 32 cali |
| Technologia | DLP |
| Żywotność lampy w trybie standard | 6000 h |
| Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone | -40°/+40° |
| Aplikacje biurowe | --- |
| Opis ogólny | Projektor Optoma X309ST XGA 3700ANSI 25000:1 VGA, HDMI, USB |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Moc lampy | 203 W |
| Tryb ekonomiczny | Tak |
| Maksymalna odległość projekcji | 3.10 m |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | --- |
| Producent | OPTOMA |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 10.0 W |
| Pilot | Tak |
| Typ projektora | Biznesowy |

