Projektor Optoma UHZ66 DLP 4K UHD 4000ANSI 500000:1 2xHDMI RJ45 RS232 USB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Poziom hałasu (typowy): | 28 dB |
| Poziom hałasu (maksymalny): | 35 dB |
| Wbudowany głośnik: | Tak |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie): | 15.0 W |
| Pilot: | Tak |
| Czytnik kart: | Nie |
| Minimalne zużycie energii: | 126.0 W |
| WiFi: | Nie |
| Złącze USB: | Tak |
| Wyjście audio: | Tak |
| Futerał: | Nie |
| Zabezpieczenie Kensington: | Tak |
| Informacje dodatkowe: | - Podstawowa instrukcja obsługi |
| Gwarancja producenta: | 36 |
| Kontrast: | 500000 :1 |
| Żywotność lampy w trybie standard: | 30000 h |
| Minimalny rozmiar ekranu: | 26 cali |
| Maksymalny rozmiar ekranu: | 303 cali |
| Minimalna odległość projekcji: | 1.30 m |
| Maksymalna odległość projekcji: | 9.40 m |
| Zoom optyczny: | 1.6 x |
| Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone: | -30°/+30° |
| Złącza wejścia: | HDMI x2 |
| Złącza wyjścia: | USB (Typ A) Out |
| Waga (kg): | 3.000 |
| Wymiary: Szerokość (mm): | 274 |
| Wymiary: Głębokość (mm): | 216 |
| Wymiary: Wysokość (mm): | 114 |
| Kolor obudowy: | Biały (White) |
| Maksymalne zużycie energii: | 185 W |
| Typ projektora: | Kino domowe |
| Technologia: | DLP |
| Polskie menu ekranowe: | Tak |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | 3840 x 2160 pikseli |
| Jasność w trybie normalnym: | 4000 ANSI |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 1.1 mln |
Dane techniczne
| Złącze USB | Tak |
| Gwarancja producenta | 36 |
| Waga (kg) | 3.000 |
| Kontrast | 500000 :1 |
| Polskie menu ekranowe | Tak |
| Żywotność lampy w trybie standard | 30000 h |
| Poziom hałasu (typowy) | 28 dB |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 216 |
| Futerał | Nie |
| Rozdzielczość natywna | 3840 x 2160 pikseli |
| Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone | -30°/+30° |
| Poziom hałasu (maksymalny) | 35 dB |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 274 |
| Jasność w trybie normalnym | 4000 ANSI |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Maksymalna odległość projekcji | 9.40 m |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 114 |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1.1 mln |
| Technologia | DLP |
| Typ projektora | Kino domowe |
| Minimalna odległość projekcji | 1.30 m |
| Maksymalne zużycie energii | 185 W |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 303 cali |
| Wyjście audio | Tak |
| Złącza wyjścia | USB (Typ A) Out |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Minimalne zużycie energii | 126.0 W |
| Zabezpieczenie Kensington | Tak |
| Zoom optyczny | 1.6 x |
| Czytnik kart | Nie |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 15.0 W |
| Minimalny rozmiar ekranu | 26 cali |
| Złącza wejścia | HDMI x2 |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Informacje dodatkowe | - Podstawowa instrukcja obsługi |
| WiFi | Nie |
| Pilot | Tak |
