Projektor Optoma UHZ35ST DLP UHD 3500ANSI 500000:1 2xHDMI RS232 RJ45 USB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Typ projektora: | Kino domowe |
| Technologia: | DLP |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | 3840 x 2160 pikseli |
| Jasność w trybie normalnym: | 3500 ANSI |
| Kontrast: | 500000 :1 |
| Żywotność lampy w trybie standard: | 30000 h |
| Minimalny rozmiar ekranu: | 36 cali |
| Maksymalny rozmiar ekranu: | 300 cali |
| Współczynnik projekcji: | 0.50 :1 |
| Minimalna odległość projekcji: | 0.40 m |
| Maksymalna odległość projekcji: | 3.30 m |
| Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone: | -15°/+15° |
| Złącza wejścia: | HDMI (eARC) |
| Złącza wyjścia: | USB (Typ A) Out |
| Waga (kg): | 3.000 |
| Wymiary: Szerokość (mm): | 274 |
| Wymiary: Głębokość (mm): | 216 |
| Wymiary: Wysokość (mm): | 114 |
| Kolor obudowy: | Biały (White) |
| Maksymalne zużycie energii: | 185 W |
| Minimalne zużycie energii: | 126.0 W |
| Poziom hałasu (typowy): | 28 dB |
| Poziom hałasu (maksymalny): | 35 dB |
| Wbudowany głośnik: | Tak |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie): | 15.0 W |
| Pilot: | Tak |
| Czytnik kart: | Nie |
| WiFi: | Nie |
| Złącze USB: | Tak |
| Wyjście audio: | Tak |
| Futerał: | Nie |
| Zabezpieczenie Kensington: | Tak |
| Informacje dodatkowe: | - Podstawowa instrukcja obsługi |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Dane techniczne
| Czytnik kart | Nie |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 15.0 W |
| Pilot | Tak |
| Złącze USB | Tak |
| Poziom hałasu (typowy) | 28 dB |
| Informacje dodatkowe | - Podstawowa instrukcja obsługi |
| WiFi | Nie |
| Rozdzielczość natywna | 3840 x 2160 pikseli |
| Żywotność lampy w trybie standard | 30000 h |
| Współczynnik projekcji | 0.50 :1 |
| Waga (kg) | 3.000 |
| Kontrast | 500000 :1 |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone | -15°/+15° |
| Poziom hałasu (maksymalny) | 35 dB |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 216 |
| Futerał | Nie |
| Technologia | DLP |
| Maksymalna odległość projekcji | 3.30 m |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 274 |
| Jasność w trybie normalnym | 3500 ANSI |
| Typ projektora | Kino domowe |
| Minimalna odległość projekcji | 0.40 m |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 114 |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 300 cali |
| Wyjście audio | Tak |
| Złącza wyjścia | USB (Typ A) Out |
| Maksymalne zużycie energii | 185 W |
| Minimalne zużycie energii | 126.0 W |
| Zabezpieczenie Kensington | Tak |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Minimalny rozmiar ekranu | 36 cali |
| Złącza wejścia | HDMI (eARC) |
| Gwarancja producenta | 24 |
