Projektor Optoma UHD38X DLP UHD 4000ANSI 1000000:1 2xHDMI RS232 USB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Typ projektora: | Kino domowe |
| Technologia: | DLP |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | 3840 x 2160 pikseli |
| Jasność w trybie normalnym: | 4000 ANSI |
| Moc lampy: | 240 W |
| Kontrast: | 1000000 :1 |
| Żywotność lampy w trybie ekonomicznym: | 10000 h |
| Minimalny rozmiar ekranu: | 33 cali |
| Maksymalny rozmiar ekranu: | 300 cali |
| Minimalna odległość projekcji: | 1.21 m |
| Maksymalna odległość projekcji: | 9.90 m |
| Zoom optyczny: | 1.1 x |
| Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone: | -40°/+40° |
| Złącza wejścia: | HDMI x2 |
| Złącza wyjścia: | USB (Typ A) Out |
| Waga (kg): | 3.980 |
| Wymiary: Szerokość (mm): | 315 |
| Wymiary: Głębokość (mm): | 270 |
| Wymiary: Wysokość (mm): | 118 |
| Kolor obudowy: | Biały (White) |
| Maksymalne zużycie energii: | 305 W |
| Minimalne zużycie energii: | 220.0 W |
| Poziom hałasu (typowy): | 26 dB |
| Poziom hałasu (maksymalny): | 28 dB |
| Wbudowany głośnik: | Tak |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie): | 10.0 W |
| Pilot: | Tak |
| Czytnik kart: | Nie |
| WiFi: | Nie |
| Złącze USB: | Tak |
| Wyjście audio: | Tak |
| Futerał: | Nie |
| Zabezpieczenie Kensington: | Tak |
| Informacje dodatkowe: | Współczynnik projekcji: 1.5:1 ~ 1.66:1 |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Dane techniczne
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Minimalny rozmiar ekranu | 33 cali |
| Zabezpieczenie Kensington | Tak |
| Zoom optyczny | 1.1 x |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 10.0 W |
| Moc lampy | 240 W |
| Złącza wejścia | HDMI x2 |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Informacje dodatkowe | Współczynnik projekcji: 1.5:1 ~ 1.66:1 |
| WiFi | Nie |
| Pilot | Tak |
| Złącze USB | Tak |
| Gwarancja producenta | 24 |
| Waga (kg) | 3.980 |
| Kontrast | 1000000 :1 |
| Rozdzielczość natywna | 3840 x 2160 pikseli |
| Żywotność lampy w trybie ekonomicznym | 10000 h |
| Poziom hałasu (typowy) | 26 dB |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 270 |
| Futerał | Nie |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone | -40°/+40° |
| Poziom hałasu (maksymalny) | 28 dB |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 315 |
| Jasność w trybie normalnym | 4000 ANSI |
| Technologia | DLP |
| Maksymalna odległość projekcji | 9.90 m |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 118 |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 300 cali |
| Typ projektora | Kino domowe |
| Minimalna odległość projekcji | 1.21 m |
| Maksymalne zużycie energii | 305 W |
| Minimalne zużycie energii | 220.0 W |
| Wyjście audio | Tak |
| Złącza wyjścia | USB (Typ A) Out |
