Projektor Optoma HD28e 1080p 3800ANSI 30.000:1 2xHDMI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Zabezpieczenie Kensington | Tak |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Złącza wyjścia | USB (Typ A) Out |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +21° |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | --- |
| Czytnik kart | Nie |
| Minimalne zużycie energii | 0.5 W |
| Ready HD | Nie |
| Złącza wejścia | HDMI |
| Zoom optyczny | 1.1 x |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Poziom hałasu (typowy) | --- |
| Współczynnik projekcji | --- |
| Full HD | Tak |
| Minimalny rozmiar ekranu | 28 cali |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 pikseli |
| Złącze USB | Tak |
| Strona o towarze | https://www.optoma.eu/product-details/hd28e |
| Format dodatkowego dysku | --- |
| Grupa towarowa | Projektory\Projektory |
| Poziom hałasu (maksymalny) | 28 dB |
| Futerał | Nie |
| Moc lampy | 240 W |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Żywotność lampy w trybie ekonomicznym | 10000 h |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | --- |
| Informacje dodatkowe | Power supply: 100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz |
| Waga (kg) | 2.800 |
| Systemy obrazu | NTSC/PAL/SECAM |
| Żywotność lampy w trybie standard | 4000 h |
| Aplikacje biurowe | --- |
| Nazwa typu | Projektory |
| Pilot | Tak |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 244 |
| Technologia | DLP |
| Tryb ekonomiczny | Tak |
| Maksymalne zużycie energii | 295 W |
| Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone | -40°/+40° |
| WiFi | Nie |
| Kontrast | 30000 :1 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | --- |
| Jasność w trybie normalnym | 3800 ANSI |
| Polskie menu ekranowe | Tak |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 316 |
| Typ projektora | Biznesowy |
| Maksymalna odległość projekcji | 7.65 m |
| Gwarancja producenta | 12 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | --- |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Producent | OPTOMA |
| Poziom hałasu w trybie ekonomicznym | 28 dB |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 5.0 W |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 108 |
| Wyjście audio | Tak |
| Minimalna odległość projekcji | 0.71 m |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Pojemność baterii (Wh) | 56.0 |
| Obsługa Adaptive Sync | --- |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 301 cali |

