Projektor Optoma HD144X 1080p 3200ANSI 23.000:1 2xHDMI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Poziom hałasu w trybie ekonomicznym | 25 dB |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 10.0 W |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 108 |
| Typ projektora | Biznesowy |
| Maksymalna odległość projekcji | 9.80 m |
| Cena SRP | (nie określona) |
| Slot karty graficznej | PCI Express x16 |
| Gwarancja producenta | 12 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | --- |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Producent | OPTOMA |
| Wyjście audio | Tak |
| Minimalna odległość projekcji | 1.00 m |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wyjścia video | HDMI |
| Pojemność baterii (Wh) | 56.0 |
| Obsługa Adaptive Sync | --- |
| Opis ogólny | Projektor Optoma HD144X 1080p 3200ANSI 23.000:1 2xHDMI |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 301 cali |
| Ready HD | Nie |
| Zabezpieczenie Kensington | Tak |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Złącza wyjścia | USB (Typ A) Out |
| Stan magazynu Wrocław | 0.00 |
| Zainstalowany model procesora | Intel® Pentium G3260 3.3GHz |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +21° |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | --- |
| Czytnik kart | Nie |
| Minimalne zużycie energii | 0.5 W |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 pikseli |
| Złącza wejścia | HDMI (MHL) |
| Zoom optyczny | 1.1 x |
| Podawanie nośników, wykańczanie dokumentówPodawa | Automatyczna gilotyna pozioma |
| Złącza PCI Express x1 | 3 |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Poziom hałasu (typowy) | --- |
| Full HD | Tak |
| Minimalny rozmiar ekranu | 28 cali |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Złącze USB | Tak |
| Strona o towarze | https://www.optoma.eu/product-details/hd144x |
| Cechy | LAN |
| Złącza PCI Express x16 | 1 |
| Format dodatkowego dysku | --- |
| Grupa towarowa | Projektory\Projektory |
| Futerał | Nie |
| Moc lampy | 240 W |
| Współczynnik projekcji | --- |
| Waga (kg) | 2.870 |
| Systemy obrazu | NTSC/PAL/SECAM |
| Żywotność lampy w trybie ekonomicznym | 10000 h |
| Ilość zatok zewn. 3.5" (A) | 0 szt. |
| Złącze RS-232 | Nie |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | --- |
| Informacje dodatkowe | Power supply: 100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz |
| Głośnik (-i) | Tak |
| Poziom hałasu (maksymalny) | --- |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 244 |
| Technologia | DLP |
| Żywotność lampy w trybie standard | 3500 h |
| Ilość zatok zewn. 5.25" | 1 szt. |
| Baza SCIP | Nie |
| Aplikacje biurowe | --- |
| Nazwa typu | Projektory |
| Pilot | Tak |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 316 |
| Tryb ekonomiczny | Tak |
| Maksymalne zużycie energii | 295 W |
| Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone | -40°/+40° |
| WiFi | Nie |
| Cena netto | 131.44 |
| Pojemność_dysku | 500 GB |
| Klasa energetyczna | F |
| Kontrast | 23000 :1 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | --- |
| Jasność w trybie normalnym | 3200 ANSI |
| Polskie menu ekranowe | Tak |

