Projektor Epson EB-X41 3LCD XGA 3600ANSI 15.000:1 VGA HDMI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Futerał: | Tak |
| Głośnik (-i): | Tak |
| Grupa towarowa: | Projektory\Projektory |
| Gwarancja na lampę: | 12 miesięcy lub 1.000 h |
| Informacje dodatkowe: | Zawartość: Warranty card |
| Jasność w trybie ekonomicznym: | 2235 ANSI |
| Jasność w trybie normalnym: | 3600 ANSI |
| Kolor obudowy: | Biały (White) |
| Kontrast: | 15000 :1 |
| Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone: | -30°/+30° |
| Korekcja keystone: | -30/+30 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 1070.0 mln |
| Maksymalna odległość projekcji: | 2.17 m |
| Maksymalne zużycie energii: | 282 W |
| Maksymalny rozmiar ekranu: | 300 cali |
| Minimalna odległość projekcji: | 1.80 m |
| Minimalne zużycie energii: | 203.0 W |
| Minimalny rozmiar ekranu: | 30 cali |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie): | 2.0 W |
| Moc lampy: | 210 W |
| Nazwa typu: | Projektory |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Opis ogólny: | Projektor Epson EB-X41 3LCD XGA 3600ANSI 15.000:1 VGA HDMI |
| Pilot: | Tak |
| Poziom hałasu w trybie ekonomicznym: | 28 dB |
| Poziom hałasu w trybie normalnym: | 37 dB |
| Producent: | EPSON |
| Rozdzielczość natywna: | 1024 x 768 pikseli |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu: | 4:3 |
| Technologia: | 3LCD |
| Tryb ekonomiczny: | Tak |
| Typ projektora: | Biznesowy |
| Waga (kg): | 2.500 |
| Wymiary: Głębokość (mm): | 237 |
| Wymiary: Szerokość (mm): | 302 |
| Wymiary: Wysokość (mm): | 82 |
| Zabezpieczenie Kensington: | Tak |
| Złącza wejścia: | Composite |
| Złącze USB: | Tak |
| Żywotność lampy w trybie ekonomicznym: | 10000 h |
| Żywotność lampy w trybie standard: | 6000 h |

