Projektor Epson EB-X39 3LCD XGA 3500ANSI 15.000:1 2xVGA HDMI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Autofocus: | Nie |
| Czytnik kart: | Nie |
| Głośnik (-i): | Tak |
| Grupa towarowa: | Projektory\Projektory |
| Gwarancja na lampę: | 12 miesięcy lub 1.000 h |
| Informacje dodatkowe: | Opcje: Miękki futerał podróżny, Moduł bezprzewodowej sieci LAN |
| Jasność w trybie ekonomicznym: | 2230 ANSI |
| Jasność w trybie normalnym: | 3500 ANSI |
| Kolor obudowy: | Biały (White) |
| Kontrast: | 15000 :1 |
| Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone: | -30°/+30° |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 1070.0 mln |
| Maksymalna odległość projekcji: | 2.17 m |
| Maksymalne zużycie energii: | 309 W |
| Maksymalny rozmiar ekranu: | 300 cali |
| Minimalna odległość projekcji: | 1.80 m |
| Minimalne zużycie energii: | 227.0 W |
| Minimalny rozmiar ekranu: | 30 cali |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie): | 5.0 W |
| Moc lampy: | 210 W |
| Nazwa typu: | Projektory |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Opis ogólny: | Projektor Epson EB-X39 3LCD XGA 3500ANSI 15.000:1 2xVGA HDMI |
| Pilot: | Tak |
| Poziom hałasu w trybie ekonomicznym: | 28 dB |
| Poziom hałasu w trybie normalnym: | 37 dB |
| Producent: | EPSON |
| Rozdzielczość natywna: | 1024 x 768 pikseli |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu: | 4:3 |
| Strona o towarze: | https://www.epson.pl/products/projectors/mobile/eb-x39 |
| Technologia: | 3LCD |
| Tryb ekonomiczny: | Tak |
| Typ projektora: | Mobilny |
| Wyjście audio: | Tak |
| Zabezpieczenie Kensington: | Tak |
| Złącza wejścia: | RJ-45 |
| Złącza wyjścia: | Stereo mini jack Out |
| Złącze USB: | Tak |
| Żywotność lampy w trybie ekonomicznym: | 12000 h |
| Żywotność lampy w trybie standard: | 6000 h |
Dane techniczne
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | --- |
| Informacje dodatkowe | Opcje: Miękki futerał podróżny, Moduł bezprzewodowej sieci LAN |
| Żywotność lampy w trybie ekonomicznym | 12000 h |
| Aplikacje biurowe | --- |
| Nazwa typu | Projektory |
| Gwarancja na lampę | 12 miesięcy lub 1.000 h |
| Pilot | Tak |
| Technologia | 3LCD |
| Żywotność lampy w trybie standard | 6000 h |
| Kontrast | 15000 :1 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | --- |
| Jasność w trybie normalnym | 3500 ANSI |
| Tryb ekonomiczny | Tak |
| Maksymalne zużycie energii | 309 W |
| Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone | -30°/+30° |
| Gwarancja producenta | 12 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | --- |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1070.0 mln |
| Producent | Epson |
| Poziom hałasu w trybie ekonomicznym | 28 dB |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 5.0 W |
| Typ projektora | Mobilny |
| Maksymalna odległość projekcji | 2.17 m |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Pojemność baterii (Wh) | 56.0 |
| Obsługa Adaptive Sync | --- |
| Opis ogólny | Projektor Epson EB-X39 3LCD XGA 3500ANSI 15.000:1 2xVGA HDMI |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 300 cali |
| Poziom hałasu w trybie normalnym | 37 dB |
| Wyjście audio | Tak |
| Minimalna odległość projekcji | 1.80 m |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +21° |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | --- |
| Czytnik kart | Nie |
| Autofocus | Nie |
| Minimalne zużycie energii | 227.0 W |
| Zabezpieczenie Kensington | Tak |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Złącza wyjścia | Stereo mini jack Out |
| Współczynnik projekcji | --- |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Poziom hałasu (typowy) | --- |
| Minimalny rozmiar ekranu | 30 cali |
| Rozdzielczość natywna | 1024 x 768 pikseli |
| Złącza wejścia | RJ-45 |
| Poziom hałasu (maksymalny) | --- |
| Format dodatkowego dysku | --- |
| Grupa towarowa | Projektory\Projektory |
| Moc lampy | 210 W |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu | 4:3 |
| Złącze USB | Tak |
| Strona o towarze | https://www.epson.pl/products/projectors/mobile/eb-x39 |
| Jasność w trybie ekonomicznym | 2230 ANSI |
