Projektor Epson EB-U42 3LCD WUXGA 3600ANSI 15.000:1 VGA 2xHDMI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Full HD: | Tak |
| Futerał: | Tak |
| Głośnik (-i): | Tak |
| Grupa towarowa: | Projektory\Projektory |
| Gwarancja na lampę: | 36 miesięcy lub 1.000 h |
| Informacje dodatkowe: | Zawartość: Zestaw instrukcji obsługi, Dokumenty gwarancyjne |
| Jasność w trybie ekonomicznym: | 2235 ANSI |
| Jasność w trybie normalnym: | 3600 ANSI |
| Kolor obudowy: | Biały (White) |
| Kontrast: | 15000 :1 |
| Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone: | -30°/+30° |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 1070.0 mln |
| Maksymalna odległość projekcji: | 2.17 m |
| Maksymalne zużycie energii: | 298 W |
| Maksymalny rozmiar ekranu: | 300 cali |
| Minimalna odległość projekcji: | 1.80 m |
| Minimalne zużycie energii: | 219.0 W |
| Minimalny rozmiar ekranu: | 30 cali |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie): | 2.0 W |
| Moc lampy: | 210 W |
| Nazwa typu: | Projektory |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 36 |
| Opis ogólny: | Projektor Epson EB-U42 3LCD WUXGA 3600ANSI 15.000:1 VGA 2xHDMI |
| Pilot: | Tak |
| Poziom hałasu w trybie ekonomicznym: | 28 dB |
| Poziom hałasu w trybie normalnym: | 37 dB |
| Producent: | EPSON |
| Rozdzielczość natywna: | 1920 x 1200 pikseli |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu: | 16:10 |
| Technologia: | 3LCD |
| Tryb ekonomiczny: | Tak |
| Typ projektora: | Biznesowy |
| Waga (kg): | 2.800 |
| WiFi: | Tak |
| Wymiary: Głębokość (mm): | 252 |
| Wymiary: Szerokość (mm): | 302 |
| Wymiary: Wysokość (mm): | 92 |
| Zabezpieczenie Kensington: | Tak |
| Złącza wejścia: | Composite |
| Złącze USB: | Tak |
| Żywotność lampy w trybie ekonomicznym: | 10000 h |
| Żywotność lampy w trybie standard: | 6000 h |
Dane techniczne
| Poziom hałasu w trybie normalnym | 37 dB |
| Minimalna odległość projekcji | 1.80 m |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wyjścia video | HDMI |
| Pojemność baterii (Wh) | 56.0 |
| Obsługa Adaptive Sync | --- |
| Opis ogólny | Projektor Epson EB-U42 3LCD WUXGA 3600ANSI 15.000:1 VGA 2xHDMI |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 300 cali |
| Zabezpieczenie Kensington | Tak |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Stan magazynu Wrocław | 0.00 |
| Zainstalowany model procesora | Intel® Pentium G3260 3.3GHz |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +21° |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | --- |
| Minimalne zużycie energii | 219.0 W |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1200 pikseli |
| Złącza wejścia | Composite |
| Podawanie nośników, wykańczanie dokumentówPodawa | Automatyczna gilotyna pozioma |
| Złącza PCI Express x1 | 3 |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Poziom hałasu (typowy) | --- |
| Full HD | Tak |
| Minimalny rozmiar ekranu | 30 cali |
| Współczynnik projekcji | --- |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu | 16:10 |
| Złącze USB | Tak |
| Jasność w trybie ekonomicznym | 2235 ANSI |
| Cechy | LAN |
| Złącza PCI Express x16 | 1 |
| Format dodatkowego dysku | --- |
| Grupa towarowa | Projektory\Projektory |
| Futerał | Tak |
| Moc lampy | 210 W |
| Poziom hałasu (maksymalny) | --- |
| Waga (kg) | 2.800 |
| Żywotność lampy w trybie ekonomicznym | 10000 h |
| Ilość zatok zewn. 3.5" (A) | 0 szt. |
| Złącze RS-232 | Nie |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | --- |
| Informacje dodatkowe | Zawartość: Zestaw instrukcji obsługi, Dokumenty gwarancyjne |
| Głośnik (-i) | Tak |
| Pilot | Tak |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 252 |
| Technologia | 3LCD |
| Żywotność lampy w trybie standard | 6000 h |
| Ilość zatok zewn. 5.25" | 1 szt. |
| Baza SCIP | Nie |
| Aplikacje biurowe | --- |
| Nazwa typu | Projektory |
| Gwarancja na lampę | 36 miesięcy lub 1.000 h |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 302 |
| Tryb ekonomiczny | Tak |
| Maksymalne zużycie energii | 298 W |
| Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone | -30°/+30° |
| WiFi | Tak |
| Cena netto | 131.44 |
| Pojemność_dysku | 500 GB |
| Klasa energetyczna | F |
| Kontrast | 15000 :1 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | --- |
| Jasność w trybie normalnym | 3600 ANSI |
| Poziom hałasu w trybie ekonomicznym | 28 dB |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 2.0 W |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 92 |
| Typ projektora | Biznesowy |
| Maksymalna odległość projekcji | 2.17 m |
| Cena SRP | (nie określona) |
| Slot karty graficznej | PCI Express x16 |
| Gwarancja producenta | 12 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | --- |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1070.0 mln |
| Producent | Epson |

