Projektor Epson EB-530 3LCD XGA 3200ANSI 16 000:1 2xVGA HDMI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Czytnik kart: | Nie |
| Futerał: | Nie |
| Głośnik (-i): | Tak |
| Grupa towarowa: | Projektory\Projektory |
| Gwarancja na lampę: | 60 miesiące/miesięcy lub 1.000 h |
| Informacje dodatkowe: | Wilgotność powietrza: Praca 20% - 80%, Składowanie 10% - 90% |
| Jasność w trybie ekonomicznym: | 18000 ANSI |
| Jasność w trybie normalnym: | 3200 ANSI |
| Kolor obudowy: | Biały (White) |
| Kontrast: | 16000 :1 |
| Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone: | -15°/+15° |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 1070.0 mln |
| Maksymalna odległość projekcji: | 1.30 m |
| Maksymalne zużycie energii: | 298 W |
| Maksymalny rozmiar ekranu: | 108 cali |
| Minimalna odległość projekcji: | 0.50 m |
| Minimalne zużycie energii: | 0.3 W |
| Minimalny rozmiar ekranu: | 50 cali |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie): | 16.0 W |
| Moc lampy: | 215 W |
| Nazwa typu: | Projektory |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Opis ogólny: | Projektor Epson EB-530 3LCD XGA 3200ANSI 16 000:1 2xVGA HDMI |
| Pilot: | Tak |
| Poziom hałasu w trybie ekonomicznym: | 29 dB |
| Poziom hałasu w trybie normalnym: | 37 dB |
| Producent: | EPSON |
| Rozdzielczość natywna: | 1024 x 768 pikseli |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu: | 4:3 |
| Strona o towarze: | https://www.epson.pl/products/projectors/short-distance/eb-530?productfinder=EB-530+ |
| Technologia: | 3LCD |
| Tryb ekonomiczny: | Tak |
| Typ projektora: | Biznesowy |
| Waga (kg): | 3.700 |
| WiFi: | Nie |
| Wyjście audio: | Tak |
| Wymiary: Głębokość (mm): | 315 |
| Wymiary: Szerokość (mm): | 344 |
| Wymiary: Wysokość (mm): | 94 |
| Zabezpieczenie Kensington: | Tak |
| Złącza wejścia: | USB 2.0 (typ A) |
| Złącza wyjścia: | D-Sub Out |
| Złącze USB: | Tak |
| Żywotność lampy w trybie ekonomicznym: | 10000 h |
| Żywotność lampy w trybie standard: | 5000 h |
Dane techniczne
| Wymiary: Szerokość (mm) | 344 |
| Tryb ekonomiczny | Tak |
| Maksymalne zużycie energii | 298 W |
| Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone | -15°/+15° |
| WiFi | Nie |
| Kontrast | 16000 :1 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | --- |
| Jasność w trybie normalnym | 3200 ANSI |
| Współczynnik projekcji | --- |
| Producent | Epson |
| Poziom hałasu w trybie ekonomicznym | 29 dB |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 16.0 W |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 94 |
| Typ projektora | Biznesowy |
| Maksymalna odległość projekcji | 1.30 m |
| Gwarancja producenta | 12 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | --- |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1070.0 mln |
| Poziom hałasu (maksymalny) | --- |
| Poziom hałasu w trybie normalnym | 37 dB |
| Wyjście audio | Tak |
| Minimalna odległość projekcji | 0.50 m |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Pojemność baterii (Wh) | 56.0 |
| Obsługa Adaptive Sync | --- |
| Opis ogólny | Projektor Epson EB-530 3LCD XGA 3200ANSI 16 000:1 2xVGA HDMI |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 108 cali |
| Zabezpieczenie Kensington | Tak |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Złącza wyjścia | D-Sub Out |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +21° |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | --- |
| Czytnik kart | Nie |
| Minimalne zużycie energii | 0.3 W |
| Rozdzielczość natywna | 1024 x 768 pikseli |
| Złącza wejścia | USB 2.0 (typ A) |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Poziom hałasu (typowy) | --- |
| Minimalny rozmiar ekranu | 50 cali |
| Moc lampy | 215 W |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu | 4:3 |
| Złącze USB | Tak |
| Strona o towarze | https://www.epson.pl/products/projectors/short-distance/eb-530?productfinder=EB-530+ |
| Jasność w trybie ekonomicznym | 18000 ANSI |
| Format dodatkowego dysku | --- |
| Grupa towarowa | Projektory\Projektory |
| Futerał | Nie |
| Waga (kg) | 3.700 |
| Żywotność lampy w trybie ekonomicznym | 10000 h |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | --- |
| Informacje dodatkowe | Wilgotność powietrza: Praca 20% - 80%, Składowanie 10% - 90% |
| Pilot | Tak |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 315 |
| Technologia | 3LCD |
| Żywotność lampy w trybie standard | 5000 h |
| Aplikacje biurowe | --- |
| Nazwa typu | Projektory |
| Gwarancja na lampę | 60 miesiące/miesięcy lub 1.000 h |
