Projektor Epson CO-W01 3LCD WXGA 3000ANSI 16.000:1 HDMI USB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Producent: | Epson |
| Nazwa typu: | Projektory |
| Opis ogólny: | Projektor Epson CO-W01 3LCD WXGA 3000ANSI 16.000:1 HDMI USB |
| Typ projektora: | Biznesowy |
| Technologia: | 3LCD |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu: | 16:9 |
| Autofocus: | Nie |
| Tryb ekonomiczny: | Tak |
| Jasność w trybie normalnym: | 30000 ANSI |
| Moc lampy: | 270 W |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 16.8 mln |
| Żywotność lampy w trybie standard: | 6000 h |
| Żywotność lampy w trybie ekonomicznym: | 12000 h |
| Minimalny rozmiar ekranu: | 25 cali |
| Maksymalny rozmiar ekranu: | 378 cali |
| Zoom optyczny: | 1.4 x |
| Złącza wejścia: | USB 2.0 (typ A) |
| Waga (kg): | 2.400 |
| Wymiary: Szerokość (mm): | 295 |
| Wymiary: Głębokość (mm): | 211 |
| Wymiary: Wysokość (mm): | 87 |
| Kolor obudowy: | Biały (White) |
| Maksymalne zużycie energii: | 270 W |
| Minimalne zużycie energii: | 0.5 W |
| Poziom hałasu w trybie normalnym: | 38 dB |
| Poziom hałasu w trybie ekonomicznym: | 29 dB |
| Wbudowany głośnik: | Tak |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie): | 5.0 W |
| Pilot: | Tak |
| Gwarancja na lampę: | 36 miesiące/miesięcy lub 1.000 h |
| Czytnik kart: | Nie |
| WiFi: | Nie |
| Złącze USB: | Tak |
| Wyjście audio: | Tak |
| Odczyt plików DivX: | Nie |
| Futerał: | Tak |
| Zabezpieczenie Kensington: | Tak |
| Informacje dodatkowe: | Pilot z bateriami, Instrukcja obsługi (CD), Warranty card |
| Baza SCIP: | Nie |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 36 |
| Miejsce serwisowania: | Serwis zewnętrzny |
| Grupa towarowa: | Projektory\Projektory |
| Strona o towarze: | https://www.epson.pl/pl_PL/produkty/projektory/mobilny/co-w01/p/35469?suggestionClicked=true |
Dane techniczne
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | --- |
| Czytnik kart | Nie |
| Autofocus | Nie |
| Minimalne zużycie energii | 0.5 W |
| Zabezpieczenie Kensington | Tak |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +21° |
| Poziom hałasu (typowy) | --- |
| Minimalny rozmiar ekranu | 25 cali |
| Współczynnik projekcji | --- |
| Złącza wejścia | USB 2.0 (typ A) |
| Zoom optyczny | 1.4 x |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Grupa towarowa | Projektory\Projektory |
| Futerał | Tak |
| Moc lampy | 270 W |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Poziom hałasu (maksymalny) | --- |
| Złącze USB | Tak |
| Strona o towarze | https://www.epson.pl/pl_PL/produkty/projektory/mobilny/co-w01/p/35469?suggestionClicked=true |
| Format dodatkowego dysku | --- |
| Informacje dodatkowe | Pilot z bateriami, Instrukcja obsługi (CD), Warranty card |
| Odczyt plików DivX | Nie |
| Waga (kg) | 2.400 |
| Żywotność lampy w trybie ekonomicznym | 12000 h |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | --- |
| Aplikacje biurowe | --- |
| Nazwa typu | Projektory |
| Gwarancja na lampę | 36 miesiące/miesięcy lub 1.000 h |
| Pilot | Tak |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 211 |
| Technologia | 3LCD |
| Żywotność lampy w trybie standard | 6000 h |
| Baza SCIP | Nie |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | --- |
| Jasność w trybie normalnym | 30000 ANSI |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 295 |
| Tryb ekonomiczny | Tak |
| Maksymalne zużycie energii | 270 W |
| WiFi | Nie |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | --- |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16.8 mln |
| Producent | Epson |
| Poziom hałasu w trybie ekonomicznym | 29 dB |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 5.0 W |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 87 |
| Typ projektora | Biznesowy |
| Gwarancja producenta | 12 |
| Obsługa Adaptive Sync | --- |
| Opis ogólny | Projektor Epson CO-W01 3LCD WXGA 3000ANSI 16.000:1 HDMI USB |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 378 cali |
| Poziom hałasu w trybie normalnym | 38 dB |
| Wyjście audio | Tak |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Pojemność baterii (Wh) | 56.0 |

