Projektor Epson CO-FH01 3LCD Full HD 3000ANSI HDMI USB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Typ projektora: | Kino domowe |
| Technologia: | 3LCD |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu: | 16:9 |
| Full HD: | Tak |
| Rozdzielczość natywna: | 1920 x 1080 pikseli |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Autofocus: | Nie |
| Tryb ekonomiczny: | Tak |
| Jasność w trybie normalnym: | 3000 ANSI |
| Moc lampy: | 188 W |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 16.7 mln |
| Żywotność lampy w trybie standard: | 6000 h |
| Żywotność lampy w trybie ekonomicznym: | 12000 h |
| Minimalny rozmiar ekranu: | 26 cali |
| Maksymalny rozmiar ekranu: | 391 cali |
| Minimalna odległość projekcji: | 0.90 m |
| Maksymalna odległość projekcji: | 10.40 m |
| Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone: | -30°/+30° |
| Złącza wejścia: | USB 2.0 |
| Waga (kg): | 2.400 |
| Wymiary: Szerokość (mm): | 295 |
| Wymiary: Głębokość (mm): | 211 |
| Wymiary: Wysokość (mm): | 87 |
| Kolor obudowy: | Biały (White) |
| Maksymalne zużycie energii: | 270 W |
| Minimalne zużycie energii: | 214.0 W |
| Poziom hałasu w trybie normalnym: | 38 dB |
| Poziom hałasu w trybie ekonomicznym: | 29 dB |
| Wbudowany głośnik: | Tak |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie): | 5.0 W |
| Pilot: | Tak |
| Złącze USB: | Tak |
| Futerał: | Nie |
| Zabezpieczenie Kensington: | Tak |
| Informacje dodatkowe: | Mocowanie sufitowe, projektory biurkowe |
| Gwarancja producenta: | 24 |

