Projektor BenQ TW535 DLP WXGA/3600AL/15000:1/2xHDMI/MiniUSB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Jasność w trybie normalnym | 3600 ANSI |
| Polskie menu ekranowe | Tak |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 99 |
| Tryb ekonomiczny | Tak |
| WiFi | Nie |
| Cena netto | 131.44 |
| Pojemność_dysku | 500 GB |
| Klasa energetyczna | F |
| Kontrast | 15000 :1 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | --- |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 107.0 mln |
| Producent | BenQ |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 2.0 W |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 332 |
| Typ projektora | Biznesowy |
| Maksymalna odległość projekcji | 1.86 m |
| Cena SRP | (nie określona) |
| Slot karty graficznej | PCI Express x16 |
| Gwarancja producenta | 12 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | --- |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Wyjście audio | Tak |
| Minimalna odległość projekcji | 1.55 m |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wyjścia video | HDMI |
| Pojemność baterii (Wh) | 56.0 |
| Obsługa Adaptive Sync | --- |
| Opis ogólny | Projektor BenQ TW535 DLP WXGA/3600AL/15000:1/2xHDMI/MiniUSB |
| Minimalne zużycie energii | 0.5 W |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Złącza wyjścia | Audio Out |
| Stan magazynu Wrocław | 0.00 |
| Zainstalowany model procesora | Intel® Pentium G3260 3.3GHz |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +21° |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | --- |
| Rozdzielczość natywna | 640 x 480 pikseli |
| Złącza wejścia | IR Receiver |
| Zoom optyczny | 1.1 x |
| Podawanie nośników, wykańczanie dokumentówPodawa | Automatyczna gilotyna pozioma |
| Złącza PCI Express x1 | 3 |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Poziom hałasu (typowy) | --- |
| Współczynnik projekcji | --- |
| Moc lampy | 240 W |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu | 16:10 |
| Złącze USB | Tak |
| Strona o towarze | https://www.benq.eu/pl-pl/projector/home-entertainment/tw535.html |
| Cechy | LAN |
| Złącza PCI Express x16 | 1 |
| Format dodatkowego dysku | --- |
| Grupa towarowa | Projektory\Projektory |
| Futerał | Nie |
| Poziom hałasu (maksymalny) | --- |
| Waga (kg) | 2.410 |
| Systemy obrazu | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Żywotność lampy w trybie ekonomicznym | 10000 h |
| Ilość zatok zewn. 3.5" (A) | 0 szt. |
| Złącze RS-232 | Nie |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | --- |
| Informacje dodatkowe | Zawartość: Karta gwarancyjna (według regionu) |
| Głośnik (-i) | Tak |
| Pilot | Tak |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 214 |
| Technologia | DLP |
| Żywotność lampy w trybie standard | 5000 h |
| Rozdzielczość maksymalna | 1280 x 800 |
| Ilość zatok zewn. 5.25" | 1 szt. |
| Baza SCIP | Nie |
| Aplikacje biurowe | --- |
| Nazwa typu | Projektory |
