Projektor BenQ MX611 DMD XGA /4000AL/20000:1/HDMI/HDMI(MHL)/USB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Futerał: | Nie |
| Głośnik (-i): | Tak |
| Grupa towarowa: | Projektory\Projektory |
| Informacje dodatkowe: | Zawartość: Instrukcja użytkownika na CD |
| Jasność w trybie normalnym: | 4000 ANSI |
| Kolor obudowy: | Biały (White) |
| Kontrast: | 20000 :1 |
| Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone: | -30°/+30° |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 107.0 mln |
| Maksymalne zużycie energii: | 355 W |
| Maksymalny rozmiar ekranu: | 300 cali |
| Minimalne zużycie energii: | 0.5 W |
| Minimalny rozmiar ekranu: | 30 cali |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie): | 2.0 W |
| Nazwa typu: | Projektory |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 36 |
| Opis ogólny: | Projektor BenQ MX611 DMD XGA /4000AL/20000:1/HDMI/HDMI(MHL)/USB |
| Pilot: | Tak |
| Polskie menu ekranowe: | Tak |
| Poziom hałasu w trybie ekonomicznym: | 29 dB |
| Poziom hałasu w trybie normalnym: | 34 dB |
| Producent: | BenQ |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1200 pikseli |
| Rozdzielczość natywna: | 1024 x 768 pikseli |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu: | 4:3 |
| Strona o towarze: | https://www.benq.com.pl/product/projector/th671st/ |
| Systemy obrazu: | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Technologia: | DMD |
| Tryb ekonomiczny: | Tak |
| Typ projektora: | Biznesowy |
| Waga (kg): | 2.300 |
| WiFi: | Nie |
| Wyjście audio: | Tak |
| Wymiary: Głębokość (mm): | 221 |
| Wymiary: Szerokość (mm): | 296 |
| Wymiary: Wysokość (mm): | 120 |
| Zabezpieczenie Kensington: | Tak |
| Złącza wejścia: | IR Receiver x2 |
| Złącza wyjścia: | Audio Out |
| Złącze USB: | Tak |
| Zoom optyczny: | 1.1 x |
| Żywotność lampy w trybie ekonomicznym: | 10000 h |
| Żywotność lampy w trybie standard: | 4000 h |
Dane techniczne
| Minimalne zużycie energii | 0.5 W |
| Zabezpieczenie Kensington | Tak |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Złącza wyjścia | Audio Out |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +21° |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | --- |
| Minimalny rozmiar ekranu | 30 cali |
| Rozdzielczość natywna | 1024 x 768 pikseli |
| Złącza wejścia | IR Receiver x2 |
| Zoom optyczny | 1.1 x |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Poziom hałasu (typowy) | --- |
| Futerał | Nie |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu | 4:3 |
| Złącze USB | Tak |
| Strona o towarze | https://www.benq.com.pl/product/projector/th671st/ |
| Format dodatkowego dysku | --- |
| Grupa towarowa | Projektory\Projektory |
| Współczynnik projekcji | --- |
| Waga (kg) | 2.300 |
| Systemy obrazu | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Żywotność lampy w trybie ekonomicznym | 10000 h |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | --- |
| Informacje dodatkowe | Zawartość: Instrukcja użytkownika na CD |
| Poziom hałasu (maksymalny) | --- |
| Nazwa typu | Projektory |
| Pilot | Tak |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 221 |
| Technologia | DMD |
| Żywotność lampy w trybie standard | 4000 h |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1200 |
| Aplikacje biurowe | --- |
| Jasność w trybie normalnym | 4000 ANSI |
| Polskie menu ekranowe | Tak |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 296 |
| Tryb ekonomiczny | Tak |
| Maksymalne zużycie energii | 355 W |
| Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone | -30°/+30° |
| WiFi | Nie |
| Kontrast | 20000 :1 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | --- |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 107.0 mln |
| Producent | BenQ |
| Poziom hałasu w trybie ekonomicznym | 29 dB |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 2.0 W |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 120 |
| Typ projektora | Biznesowy |
| Gwarancja producenta | 12 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | --- |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Opis ogólny | Projektor BenQ MX611 DMD XGA /4000AL/20000:1/HDMI/HDMI(MHL)/USB |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 300 cali |
| Poziom hałasu w trybie normalnym | 34 dB |
| Wyjście audio | Tak |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Pojemność baterii (Wh) | 56.0 |
| Obsługa Adaptive Sync | --- |
