Notebook Asus X515JA-BR642T 15,6"HD/i3-1005G1/4GB/SSD256GB/UHD/W10 Grey
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Wbudowana kamera internetowa | Tak |
| Podawanie nośników, wykańczanie dokumentówPodawa | Automatyczna gilotyna pozioma |
| Złącza PCI Express x1 | 3 |
| Poziom hałasu (maksymalny) | --- |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo |
| Poziom hałasu (typowy) | --- |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Cechy | LAN |
| Złącza PCI Express x16 | 1 |
| Format dodatkowego dysku | --- |
| Dodatkowa karta graficzna | Nie |
| Grupa towarowa | Notebooki\ASUS |
| Przekątna ekranu | 15.60 cali |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 234,9 x 360,2 x 19,9 |
| Waga (kg) | 1.800 |
| Ilość zatok zewn. 3.5" (A) | 0 szt. |
| Złącze RS-232 | Nie |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | --- |
| Ilość rdzeni / wątków | 2 / 4 |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Nazwa typu | Notebooki |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i3-1005G1 Processor (4M Cache, up to 3.40 GHz) |
| Ilość zatok zewn. 5.25" | 1 szt. |
| Baza SCIP | Nie |
| Aplikacje biurowe | --- |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® UHD Graphics |
| Port Bluetooth | Bluetooth 4.1 |
| Rozdzielczość optymalna | 1366 x 768 (HD) pikseli |
| Zamontowany dysk | SSD |
| Cena netto | 131.44 |
| Pojemność_dysku | 500 GB |
| Klasa energetyczna | F |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | --- |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 10 Home PL 64-bit |
| Touch | Nie |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Producent | ASUS |
| Cena SRP | (nie określona) |
| Slot karty graficznej | PCI Express x16 |
| Gwarancja producenta | 12 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | --- |
| Kolor obudowy | Szary (Grey) |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11a/b/g/n/ac |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Ion |
| Opis ogólny | Asus X515JA-BR642T 15,6"HD/i3-1005G1/4GB/SSD256GB/UHD/W10 Grey |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wyjścia video | HDMI |
| Pojemność baterii (Wh) | 56.0 |
| Obsługa Adaptive Sync | --- |
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Porty USB | 4x : 2x 2.0 + 1x 3.1 + 1x 3.1 Typu C |
| Typ procesora | Intel Core i3 |
| Stan magazynu Wrocław | 0.00 |
| Zainstalowany model procesora | Intel® Pentium G3260 3.3GHz |
| Współczynnik projekcji | --- |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +21° |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | --- |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 4 |
| Czytnik kart | Tak |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna (Anti-glare) |

