Kserokopiarka Konica-Minolta bizhub 5020i
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Producent: | Konica Minolta |
| Nazwa typu: | Urządzenia drukujące |
| Opis ogólny: | Konica-Minolta bizhub 5020i |
| Cechy: | bizhub 5020i;laser.mono. |
| Rodzina: | BIZHUB |
| Podstawowe funkcje: | drukarka, kopiarka, skaner, fax, e-mail |
| Typ drukarki: | Wielofunkcyjna laserowa |
| Maksymalny rozmiar papieru: | A4 |
| Czas nagrzewania: | 27.0 s |
| Czas wydruku pierwszej strony: | 9.5 s |
| Duplex: | Tak |
| Technologia druku: | Laserowa |
| Rozdzielczość druku - główna: | 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa: | 1200 dpi |
| Prędkość drukowania mono (max): | 50.0 stron/min |
| Prędkość drukowania mono (normal): | 50.0 stron/min |
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.): | 150000 |
| Minimalna gramatura papieru: | 60 g/m2 |
| Maksymalna gramatura papieru: | 200 g/m2 |
| Liczba podajników papieru: | 2 szt |
| Pojemność zamontowanych podajników: | 570 arkuszy |
| Maksymalna pojemność podajników: | 1610 arkuszy |
| Praca w sieci bezprzewodowej: | Tak |
| Automatyczny podajnik dokumentów: | Tak |
| Nadruk na CD/DVD: | Nie |
| Druk bez marginesów: | Nie |
| Praca w DOS: | Nie |
| Czytnik kart: | Nie |
| Wyświetlacz LCD: | Tak |
| Pamięć zainstalowana (MB): | 1000.00 |
| Pamięć maksymalna (MB): | 1000 |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna: | 600 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa: | 1200 dpi |
| Prędkość kopiowania mono (max): | 50.0 str/min |
| Prędkość kopiowania mono (normal): | 50.0 str/min |
| Zakres zmniejszenia: | 25 % |
| Zakres powiększenia: | 400 % |
| Telefon: | Nie |
| Fax: | Tak |
| Interfejs komunikacyjny: | USB 2.0 host |
| Interfejs sieciowy: | Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45 |
| Złącze LPT: | Nie |
| Gniazdo EIO: | Nie |
| IRDA: | Nie |
| Pictbridge: | Nie |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne: | ACF0051 |
| Standardowe języki drukarki: | PCL6/ PS3 |
| Obsługiwane formaty druku: | A4 |
| Waga (kg): | 18.900 |
| Wymiary: Szerokość (mm): | 495 |
| Wymiary: Wysokość (mm): | 518 |
| Wymiary: Głębokość (mm): | 427 |
| Obsługiwane systemy operacyjne: | Microsoft Windows 10 |
| Dołączone oprogramowanie OCR: | Nie |
| Informacje dodatkowe: | 12 miesięcy gwarancji |
| Baza SCIP: | Nie |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 12 |
| Miejsce serwisowania: | Serwis zewnętrzny |
| Grupa towarowa: | Drukarki, urządzenia wielofunkcyjne\Kopiarki |
Dane techniczne
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 150000 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | --- |
| Informacje dodatkowe | 12 miesięcy gwarancji |
| Nadruk na CD/DVD | Nie |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Waga (kg) | 18.900 |
| Pictbridge | Nie |
| Czas nagrzewania | 27.0 s |
| Prędkość drukowania mono (normal) | 50.0 stron/min |
| Baza SCIP | Nie |
| Aplikacje biurowe | --- |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0 host |
| Nazwa typu | Urządzenia drukujące |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 427 |
| Czas wydruku pierwszej strony | 9.5 s |
| Prędkość kopiowania mono (normal) | 50.0 str/min |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | --- |
| Interfejs sieciowy | Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Microsoft Windows 10 |
| Prędkość drukowania mono (max) | 50.0 stron/min |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 495 |
| Współczynnik projekcji | --- |
| Prędkość kopiowania mono (max) | 50.0 str/min |
| Maksymalna pojemność podajników | 1610 arkuszy |
| Gwarancja producenta | 12 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | --- |
| Liczba podajników papieru | 2 szt |
| Okres rękojmi w miesiącach | 12 |
| Producent | Konica Minolta |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 518 |
| Obsługiwane formaty druku | A4 |
| Druk bez marginesów | Nie |
| Poziom hałasu (maksymalny) | --- |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 1200 dpi |
| Pamięć maksymalna (MB) | 1000 |
| Pojemność baterii (Wh) | 56.0 |
| Obsługa Adaptive Sync | --- |
| Automatyczny podajnik dokumentów | Tak |
| Maksymalna gramatura papieru | 200 g/m2 |
| Opis ogólny | Konica-Minolta bizhub 5020i |
| Rodzina | BIZHUB |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner, fax, e-mail |
| Praca w DOS | Nie |
| Dołączone oprogramowanie OCR | Nie |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 600 dpi |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +21° |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | --- |
| Czytnik kart | Nie |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 1000.00 |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Złącze LPT | Nie |
| Standardowe języki drukarki | PCL6/ PS3 |
| Fax | Tak |
| Zakres powiększenia | 400 % |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Poziom hałasu (typowy) | --- |
| Duplex | Tak |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | ACF0051 |
| Pojemność zamontowanych podajników | 570 arkuszy |
| Rozdzielczość druku - główna | 1200 dpi |
| Gniazdo EIO | Nie |
| Technologia druku | Laserowa |
| Telefon | Nie |
| Cechy | bizhub 5020i;laser.mono. |
| Zakres zmniejszenia | 25 % |
| Format dodatkowego dysku | --- |
| Grupa towarowa | Drukarki, urządzenia wielofunkcyjne\Kopiarki |
| Minimalna gramatura papieru | 60 g/m2 |
| Typ drukarki | Wielofunkcyjna laserowa |
| IRDA | Nie |

