Kserokopiarka Konica-Minolta bizhub 4020
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | --- |
| Automatyczny podajnik dokumentów | Tak |
| Maksymalna gramatura papieru | 120 g/m2 |
| Opis ogólny | Konica-Minolta bizhub 4020 |
| Rodzina | BIZHUB |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner, fax, e-mail |
| Praca w DOS | Nie |
| Stan magazynu Wrocław | 0.00 |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 600 dpi |
| Zainstalowany model procesora | Intel® Pentium G3260 3.3GHz |
| Pamięć maksymalna (MB) | 3 |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +21° |
| Prędkość kopiowania kolor (normal) | 31.0 str/min |
| Poziom hałasu (typowy) | --- |
| Czytnik kart | Nie |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 512.00 |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Złącze LPT | Nie |
| Standardowe języki drukarki | PCL 5e/c, PostScript 3 |
| Dołączone oprogramowanie OCR | Nie |
| Podawanie nośników, wykańczanie dokumentówPodawa | Automatyczna gilotyna pozioma |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 600 dpi |
| Złącza PCI Express x1 | 3 |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Współczynnik projekcji | --- |
| Duplex | Tak |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | TNP40 |
| Pojemność zamontowanych podajników | 300 arkuszy |
| Rozdzielczość druku - główna | 600 dpi |
| Gniazdo EIO | Nie |
| Technologia druku | Laserowa |
| Fax | Nie |
| Cechy | LAN |
| Zakres powiększenia | 400 % |
| Złącza PCI Express x16 | 1 |
| Format dodatkowego dysku | --- |
| Grupa towarowa | Drukarki, urządzenia wielofunkcyjne\Kopiarki |
| Minimalna gramatura papieru | 60 g/m2 |
| Poziom hałasu | 51.0 dB(A) |
| Typ drukarki | Laserowa monochromatyczna |
| IRDA | Nie |
| Telefon | Nie |
| Ilość zatok zewn. 3.5" (A) | 0 szt. |
| Zakres zmniejszenia | 25 % |
| Złącze RS-232 | Nie |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | --- |
| Informacje dodatkowe | w zestawie toner do 5 tys./str. URZĄDZENIE POD ZAMÓWIENIE |
| Nadruk na CD/DVD | Nie |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Nie |
| Waga (kg) | 21.800 |
| Pictbridge | Nie |
| Głośność | 56.0 dB |
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 3600 |
| Ilość zatok zewn. 5.25" | 1 szt. |
| Prędkość drukowania kolor (normal) | 31.0 stron/min |
| Baza SCIP | Nie |
| Aplikacje biurowe | --- |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0 |
| Nazwa typu | Urządzenia drukujące |
| Prędkość drukowania kolor (max) | 31.0 stron/min |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 502 |
| Czas wydruku pierwszej strony | 6.5 s |
| Ilość kolorów | 4 szt. |
| Cena netto | 131.44 |
| Czas nagrzewania | 34.0 s |
| Pojemność_dysku | 500 GB |
| Prędkość drukowania mono (normal) | 40.0 stron/min |
| Klasa energetyczna | F |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | --- |
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mbps RJ-45 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Microsoft Windows Vista |
| Prędkość drukowania mono (max) | 40.0 stron/min |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 489 |
| Ilość wkładów drukujących | 1 szt. |
| Cena SRP | (nie określona) |
| Prędkość kopiowania kolor (max) | 31.0 str/min |
| Slot karty graficznej | PCI Express x16 |
| Dołączone oprogramowanie | PageScope Net Care Device Manager, PageScope WebConnection, PageScope Data |
| Gwarancja producenta | 12 |
| Prędkość kopiowania mono (normal) | 40.0 str/min |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | --- |
| Poziom hałasu (maksymalny) | --- |
| Obsługa Adaptive Sync | --- |
| Liczba podajników papieru | 2 szt |
| Okres rękojmi w miesiącach | 12 |
| Producent | Konica Minolta |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 452 |
| Obsługiwane formaty druku | A4 |
| Druk bez marginesów | Nie |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Prędkość kopiowania mono (max) | 40.0 str/min |
| Wyjścia video | HDMI |
| Maksymalna pojemność podajników | 2000 arkuszy |
| Pojemność baterii (Wh) | 56.0 |

