Kserokopiarka Konica-Minolta bizhub 226 A3 3w1 + DF625 + AD509 + NC504 + MK749
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Złącze LPT | Nie |
| Standardowe języki drukarki | GDI |
| Dołączone oprogramowanie OCR | Nie |
| Podawanie nośników, wykańczanie dokumentówPodawa | Automatyczna gilotyna pozioma |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 600 dpi |
| Złącza PCI Express x1 | 3 |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Poziom hałasu (typowy) | --- |
| Czytnik kart | Nie |
| Maksymalny rozmiar papieru | A3 |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 128.00 |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 600 dpi |
| Gniazdo EIO | Nie |
| Technologia druku | Laserowa |
| Fax | Nie |
| Cechy | LAN |
| Zakres powiększenia | 400 % |
| Złącza PCI Express x16 | 1 |
| Format dodatkowego dysku | --- |
| Współczynnik projekcji | --- |
| Duplex | Tak |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | TN118 |
| Pojemność zamontowanych podajników | 350 arkuszy |
| Rozdzielczość druku - główna | 600 dpi |
| IRDA | Nie |
| Telefon | Nie |
| Ilość zatok zewn. 3.5" (A) | 0 szt. |
| Zakres zmniejszenia | 25 % |
| Złącze RS-232 | Nie |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | --- |
| Grupa towarowa | Drukarki, urządzenia wielofunkcyjne\Kopiarki |
| Minimalna gramatura papieru | 64 g/m2 |
| Typ drukarki | Laserowa monochromatyczna |
| Pictbridge | Nie |
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 15000 |
| Ilość zatok zewn. 5.25" | 1 szt. |
| Baza SCIP | Nie |
| Aplikacje biurowe | --- |
| Informacje dodatkowe | 12 miesięcy gwarancji |
| Nadruk na CD/DVD | Nie |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Nie |
| Waga (kg) | 28.200 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 570 |
| Czas wydruku pierwszej strony | 6.5 s |
| Poziom hałasu (maksymalny) | --- |
| Cena netto | 131.44 |
| Czas nagrzewania | 15.0 s |
| Pojemność_dysku | 500 GB |
| Prędkość drukowania mono (normal) | 22.0 stron/min |
| Klasa energetyczna | F |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | --- |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0 |
| Nazwa typu | Urządzenia drukujące |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 607 |
| Cena SRP | (nie określona) |
| Slot karty graficznej | PCI Express x16 |
| Gwarancja producenta | 12 |
| Prędkość kopiowania mono (normal) | 22.0 str/min |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | --- |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux (niektóre wersje) |
| Prędkość drukowania mono (max) | 22.0 stron/min |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 458 |
| Obsługiwane formaty druku | A5 |
| Druk bez marginesów | Nie |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Prędkość kopiowania mono (max) | 22.0 str/min |
| Wyjścia video | HDMI |
| Maksymalna pojemność podajników | 1350 arkuszy |
| Pojemność baterii (Wh) | 56.0 |
| Obsługa Adaptive Sync | --- |
| Liczba podajników papieru | 2 szt |
| Okres rękojmi w miesiącach | 12 |
| Producent | Konica Minolta |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner |
| Praca w DOS | Nie |
| Stan magazynu Wrocław | 0.00 |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 600 dpi |
| Zainstalowany model procesora | Intel® Pentium G3260 3.3GHz |
| Pamięć maksymalna (MB) | 128 |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +21° |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | --- |
| Automatyczny podajnik dokumentów | Tak |
| Maksymalna gramatura papieru | 157 g/m2 |
| Opis ogólny | Konica-Minolta bizhub 226 |
| Rodzina | BIZHUB |

