Komputer Dell Vostro 3471 SFF i3-9100/4GB/SSD128GB/UHD630/DVDRW/10PR 3YNBD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cena netto: | 1584.58 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Czytnik kart: | Tak |
| Czytnik kart: | Tak |
| Grupa towarowa: | Komputery i serwery\Desktop PC\DELL |
| Grupa towarowa: | Komputery i serwery\Desktop PC\DELL |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 2 / 1 |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 2 / 1 |
| Klawiatura w zestawie: | Tak |
| Klawiatura w zestawie: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Łączność: | Bluetooth |
| Łączność: | Bluetooth |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 16 GB |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 16 GB |
| Miejsce serwisowania: | Serwis zewnętrzny |
| Mysz w zestawie: | Tak |
| Mysz w zestawie: | Tak |
| Nazwa typu: | Komputery PC |
| Nazwa typu: | Komputery PC |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 36 |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 36 |
| Opis ogólny: | Dell Vostro 3471 SFF i3-9100/4GB/SSD128GB/UHD630/DVDRW/10PR 3YNBD |
| Opis ogólny: | Dell Vostro 3471 SFF i3-9100/4GB/SSD128GB/UHD630/DVDRW/10PR 3YNBD |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 4 |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 4 |
| Pojemność dysku: | 128 GB |
| Pojemność dysku: | 128 GB |
| Producent: | DELL |
| Producent: | DELL |
| Rodzaj napędu optycznego: | DVD±RW |
| Rodzaj napędu optycznego: | DVD±RW |
| Rodzaj pamięci: | DDR4-2400 |
| Rodzaj pamięci: | DDR4-2400 |
| Stan magazynu Wrocław: | 0.0000 |
| Strona o towarze: | www.dell.pl |
| Strona o towarze: | www.dell.pl |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 10 Pro PL 64-bit |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 10 Pro PL 64-bit |
| Typ obudowy: | SFF (Small Form Factor) |
| Typ obudowy: | SFF (Small Form Factor) |
| Waga (kg): | 4.800 |
| Waga (kg): | 4.800 |
| Warunki serwisowe: | 36 months basic on site NBD |
| Warunki serwisowe: | 36 months basic on site NBD |
| Wbudowana karta graficzna: | Intel® UHD Graphics 630 |
| Wbudowana karta graficzna: | Intel® UHD Graphics 630 |
| Wbudowane Audio: | Tak |
| Wbudowane Audio: | Tak |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 293 x 92,6 x 290 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 293 x 92,6 x 290 |
| Wyposażenie dodatkowe: | Klawiatura + Mysz |
| Wyposażenie dodatkowe: | Klawiatura + Mysz |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i3-9100 Processor (6M Cache, up to 4.20 GHz) |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i3-9100 Processor (6M Cache, up to 4.20 GHz) |
| Zamontowany dysk: | SSD |
| Zamontowany dysk: | SSD |
| Złącza i porty komunikacyjne: | USB 3.0 x 2 |
| Złącza i porty komunikacyjne: | USB 3.0 x 2 |
| Złącza video: | HDMI |
| Złącza video: | HDMI |

