Komputer AiO MSI PRO AP242P 14M-683EU 23,8"FHD/i3-14100/8GB/SSD512GB/UHD730/11PR Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj urządzenia: | All in One |
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Ekran - dodatkowy opis: | Anti-Glare |
| Touch: | Nie |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i3-14100 Processor (12M Cache, up to 4.70 GHz ) |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Chipset płyty głównej: | Intel® H610 |
| Wbudowana karta graficzna: | Intel® UHD Graphics 730 |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM DDR5 |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 8 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 64 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 2 / 1 |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCle |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Rodzaj napędu optycznego: | brak |
| Wbudowane Audio: | Realtek ALC897 |
| Wejście mikrofonowe: | Tak |
| Wbudowana kamera internetowa: | Tak |
| Złącza USB: | 2xUSB 3.2 Gen 1, 1xUSB3.2 Gen 2 Type C, 1xUSB 3.2 Gen 2, 2xUSB 2.0 |
| Port LAN: | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth: | Bluetooth V5.3 |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -4° / +20° |
| Klawiatura w zestawie: | Tak |
| Mysz w zestawie: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 333,26 x 541,93 x 479,5 |
| Waga (kg): | 4.630 |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz 120W |
| Informacje dodatkowe: | 1 x Line-out |

