Komputer AiO MSI PRO AP242P 14M-682EU 23,8"FHD/i5-14400/16GB/SSD512GB/UHD730/11PR Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj urządzenia: | All in One |
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Ekran - dodatkowy opis: | Anti-Glare |
| Touch: | Nie |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i5-14400 Processor (20M Cache, up to 4.70 GHz) |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Wbudowana karta graficzna: | Intel® UHD Graphics 730 |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 16 |
| Zamontowany dysk: | SSD |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth: | Bluetooth V5.3 |
| Klawiatura w zestawie: | Bezprzewodowa |
| Mysz w zestawie: | Bezprzewodowa |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz 120W |
| Gwarancja producenta: | 36 |

