Komputer ADAX DRACO R5500 R5-5500/B450/16GB/1TB/GTX1660S-6GB/3Y
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Rodzaj urządzenia: | Desktop PC |
| Zainstalowany procesor: | AMD Ryzen™ 5 5500 (3.60/4.20GHz; 6 rdzeni/12 wątków; 65W) |
| System operacyjny: | Brak |
| Chipset płyty głównej: | AMD B450 |
| Rodzaj pamięci: | DDR4-3200 |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 128 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 4 / 3 |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 1 TB |
| Wbudowana karta graficzna: | nVidia GeForce GTX 1660 Super 6GB |
| Złącza video: | DVI-D |
| Wbudowane Audio: | Realtek ALC887 |
| Wejścia i wyjścia audio: | 3 x OFC Audio Jacks |
| Łączność: | LAN 1 Gbps |
| Złącza i porty komunikacyjne: | USB 3.2 Gen 2 x 2 |
| Złącza PCI na płycie głównej: | 2x PCI-e x1 |
| Klawiatura w zestawie: | Nie |
| Mysz w zestawie: | Nie |
| Typ obudowy: | Midi Tower |
| Moc zasilacza: | 500 W |
| Warunki serwisowe: | 36 miesięcy door-to-door |
| Normy i certyfikaty: | CE |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 440 x 210 x 485 |
| Gwarancja producenta: | 36 |

