Komputer ADAX DRACO C10400 C5 10400/B460/16GB/SSD512GB+1TB/GTX1660S-6GB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Chipset płyty głównej: | Intel® B460 |
| Grupa towarowa: | Komputery i serwery\Desktop PC\ADAX |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 4 / 3 |
| Klawiatura w zestawie: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Łączność: | LAN 1 Gbps |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 64 GB |
| Moc zasilacza: | 600 W |
| Mysz w zestawie: | Nie |
| Nazwa typu: | Komputery PC |
| Normy i certyfikaty: | CE |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 36 |
| Opis ogólny: | Komputer ADAX DRACO C10400 C5 |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 16 |
| Pojemność dysku: | 1 TB + 512 GB |
| Producent: | ADAX |
| Rodzaj pamięci: | DDR4-2666 |
| Strona producenta: | http://www.adax.pl |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 10 Home PL 64-bit |
| Typ obudowy: | Midi Tower |
| Warunki serwisowe: | 36 miesięcy door-to-door |
| Wbudowana karta graficzna: | nVidia GeForce GTX 1660 Super 6GB |
| Wbudowane Audio: | Realtek ALC887 |
| Wejścia i wyjścia audio: | 3 x OFC Audio Jacks |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 441 x 215 x 374 |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i5-10400 Processor (12M Cache, up to 4.30 GHz) |
| Zamontowany dysk: | HDD + SSD |
| Złącza i porty komunikacyjne: | USB 3.0 x 4 |
| Złącza PCI na płycie głównej: | 2x PCI-e x1 |
| Złącza video: | DisplayPort x 3 |
Dane techniczne
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Wyjścia video | HDMI |
| Pojemność baterii (Wh) | 56.0 |
| Obsługa Adaptive Sync | --- |
| Opis ogólny | Komputer ADAX DRACO C10400 C5 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 4 / 3 |
| Stan magazynu Wrocław | 0.00 |
| Wbudowana karta graficzna | nVidia GeForce GTX 1660 Super 6GB |
| Zainstalowany model procesora | Intel® Pentium G3260 3.3GHz |
| Strona producenta | http://www.adax.pl |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +21° |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | --- |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Warunki serwisowe | 36 miesięcy door-to-door |
| Łączność | LAN 1 Gbps |
| Podawanie nośników, wykańczanie dokumentówPodawa | Automatyczna gilotyna pozioma |
| Złącza PCI na płycie głównej | 2x PCI-e x1 |
| Złącza PCI Express x1 | 3 |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Poziom hałasu (typowy) | --- |
| Współczynnik projekcji | --- |
| Rodzaj pamięci | DDR4-2666 |
| Wejścia i wyjścia audio | 3 x OFC Audio Jacks |
| Chipset płyty głównej | Intel® B460 |
| Cechy | LAN |
| Złącza video | DisplayPort x 3 |
| Złącza PCI Express x16 | 1 |
| Format dodatkowego dysku | --- |
| Grupa towarowa | Komputery i serwery\Desktop PC\ADAX |
| Wbudowane Audio | Realtek ALC887 |
| Poziom hałasu (maksymalny) | --- |
| Klawiatura w zestawie | Nie |
| Ilość zatok zewn. 3.5" (A) | 0 szt. |
| Złącze RS-232 | Nie |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | --- |
| Pojemność dysku | 1 TB + 512 GB |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 441 x 215 x 374 |
| Moc zasilacza | 600 W |
| Ilość zatok zewn. 5.25" | 1 szt. |
| Baza SCIP | Nie |
| Aplikacje biurowe | --- |
| Nazwa typu | Komputery PC |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i5-10400 Processor (12M Cache, up to 4.30 GHz) |
| Złącza i porty komunikacyjne | USB 3.0 x 4 |
| Cena netto | 131.44 |
| Mysz w zestawie | Nie |
| Pojemność_dysku | 500 GB |
| Klasa energetyczna | F |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | --- |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 10 Home PL 64-bit |
| Zamontowany dysk | HDD + SSD |
| Cena SRP | (nie określona) |
| Normy i certyfikaty | CE |
| Slot karty graficznej | PCI Express x16 |
| Gwarancja producenta | 12 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | --- |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Producent | ADAX |

