Komputer ADAX DRACO 10100 C3 10100/H410/16GB/SSD512GB/GTX1660S-6GB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Normy i certyfikaty | CE |
| Slot karty graficznej | PCI Express x16 |
| Gwarancja producenta | 12 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | --- |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Producent | ADAX |
| Cena SRP | (nie określona) |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Wyjścia video | HDMI |
| Pojemność baterii (Wh) | 56.0 |
| Obsługa Adaptive Sync | --- |
| Opis ogólny | Komputer ADAX DRACO 10100 C3 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wbudowana karta graficzna | nVidia GeForce GTX 1660 Super 6GB |
| Zainstalowany model procesora | Intel® Pentium G3260 3.3GHz |
| Strona producenta | http://www.adax.pl |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +21° |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | --- |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Stan magazynu Wrocław | 0.00 |
| Podawanie nośników, wykańczanie dokumentówPodawa | Automatyczna gilotyna pozioma |
| Złącza PCI na płycie głównej | 1x PCI-e x16 |
| Złącza PCI Express x1 | 3 |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Poziom hałasu (typowy) | --- |
| Rodzaj napędu optycznego | brak |
| Warunki serwisowe | 36 miesięcy door-to-door |
| Cechy | LAN |
| Złącza video | DisplayPort x 3 |
| Złącza PCI Express x16 | 1 |
| Format dodatkowego dysku | --- |
| Grupa towarowa | Komputery i serwery\Desktop PC\ADAX |
| Wbudowane Audio | Realtek ALC892 |
| Rodzaj pamięci | DDR4-3000 |
| Wejścia i wyjścia audio | 3 x OFC Audio Jacks |
| Chipset płyty głównej | Intel® H410 |
| Ilość zatok zewn. 3.5" (A) | 0 szt. |
| Złącze RS-232 | Nie |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | --- |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Współczynnik projekcji | --- |
| Klawiatura w zestawie | Nie |
| Ilość zatok zewn. 5.25" | 1 szt. |
| Baza SCIP | Nie |
| Aplikacje biurowe | --- |
| Nazwa typu | Komputery PC |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i3-10100 Processor (6M Cache, up to 4.30 GHz) |
| Poziom hałasu (maksymalny) | --- |
| Moc zasilacza | 550 W |
| Mysz w zestawie | Nie |
| Pojemność_dysku | 500 GB |
| Klasa energetyczna | F |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | --- |
| Zamontowany dysk | SSD 2,5” |
| Złącza i porty komunikacyjne | USB 3.0 x 2 |
| Cena netto | 131.44 |

