Komputer ADAX DELTA WXPX2200 R3 2200G/AA320/4G/SSD240GB/W10Px64
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Chipset płyty głównej: | AMD A320 |
| Czytnik kart: | Nie |
| Grupa towarowa: | Komputery i serwery\Desktop PC\ADAX |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 2 / 1 |
| Informacje dodatkowe: | Raid 1,0,10 |
| Klawiatura w zestawie: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Łączność: | LAN 1 Gbps |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 32 GB |
| Moc zasilacza: | 350 W |
| Mysz w zestawie: | Nie |
| Nazwa typu: | Komputery PC |
| Normy i certyfikaty: | CE, ROHS |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 36 |
| Opis ogólny: | Komputer ADAX DELTA WXPX2200 |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 4 |
| Pojemność dysku: | 240 GB |
| Producent: | ADAX |
| Rodzaj napędu optycznego: | brak |
| Rodzaj pamięci: | DDR4-2133 |
| Strona producenta: | http://www.adax.pl |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 10 Pro PL 64-bit |
| Typ obudowy: | Mini Tower |
| Wbudowana karta graficzna: | AMD Radeon Vega 8 |
| Wbudowane Audio: | 8 Ch HD Audio ALC887 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 407x177x362 |
| Zainstalowany procesor: | AMD Ryzen 3 2200G ( 3.50/3.70GHz; 4 rdzenie/4 wątki; 65W) |
| Zamontowany dysk: | SSD |
| Złącza i porty komunikacyjne: | USB 2.0 x 2 |
| Złącza PCI na płycie głównej: | 1x PCI-e x1 |
| Złącza video: | HDMI |
Dane techniczne
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | --- |
| Poziom hałasu (maksymalny) | --- |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 10 Pro PL 64-bit |
| Zamontowany dysk | SSD |
| Złącza i porty komunikacyjne | USB 2.0 x 2 |
| Cena SRP | (nie określona) |
| Mysz w zestawie | Nie |
| Slot karty graficznej | PCI Express x16 |
| Gwarancja producenta | 12 |
| Obsługa Adaptive Sync | --- |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Producent | ADAX |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Normy i certyfikaty | CE, ROHS |
| Wyjścia video | HDMI |
| Pojemność baterii (Wh) | 56.0 |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | --- |
| Opis ogólny | Komputer ADAX DELTA WXPX2200 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 32 GB |
| Stan magazynu Wrocław | 0.00 |
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Zainstalowany model procesora | Intel® Pentium G3260 3.3GHz |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +21° |
| Poziom hałasu (typowy) | --- |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 4 |
| Czytnik kart | Nie |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Podawanie nośników, wykańczanie dokumentówPodawa | Automatyczna gilotyna pozioma |
| Wbudowana karta graficzna | AMD Radeon Vega 8 |
| Złącza PCI Express x1 | 3 |
| Strona producenta | http://www.adax.pl |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Współczynnik projekcji | --- |
| Rodzaj napędu optycznego | brak |
| Łączność | LAN 1 Gbps |
| Cechy | LAN |
| Złącza PCI na płycie głównej | 1x PCI-e x1 |
| Złącza PCI Express x16 | 1 |
| Format dodatkowego dysku | --- |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | --- |
| Grupa towarowa | Komputery i serwery\Desktop PC\ADAX |
| Wbudowane Audio | 8 Ch HD Audio ALC887 |
| Rodzaj pamięci | DDR4-2133 |
| Chipset płyty głównej | AMD A320 |
| Ilość zatok zewn. 3.5" (A) | 0 szt. |
| Złącza video | HDMI |
| Złącze RS-232 | Nie |
| Aplikacje biurowe | --- |
| Pojemność dysku | 240 GB |
| Informacje dodatkowe | Raid 1,0,10 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 407x177x362 |
| Klawiatura w zestawie | Nie |
| Ilość zatok zewn. 5.25" | 1 szt. |
| Baza SCIP | Nie |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | --- |
| Nazwa typu | Komputery PC |
| Zainstalowany procesor | AMD Ryzen 3 2200G ( 3.50/3.70GHz; 4 rdzenie/4 wątki; 65W) |
| Cena netto | 131.44 |
| Moc zasilacza | 350 W |
| Pojemność_dysku | 500 GB |
| Klasa energetyczna | F |

