Komputer ADAX AIO 23,8'' WXPC12100 i3-12100/H610/8GB/500GB/WiFi/BT/W11Px64 EDU/3Y
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj urządzenia: | All in One |
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Touch: | Nie |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i3-12100 Processor (12M Cache, up to 4.30 GHz) |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Pro Standard Academic |
| Chipset płyty głównej: | Intel® H610 |
| Wbudowana karta graficzna: | Intel® UHD Graphics 730 |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM DDR4 3200MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 8 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 64 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 2 / 1 |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 500 GB |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Wejście mikrofonowe: | Tak |
| SPDIF (Digital Audio): | Tak |
| Wbudowana kamera internetowa: | Full HD1080p |
| Złącza USB: | 2x USB 3.0, 2x USB 3.1, 2x USB 2.0 |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth: | Bluetooth V5.2 |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Klawiatura w zestawie: | Przewodowa |
| Mysz w zestawie: | Przewodowa |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 240 x 540 x 410 |
| Waga (kg): | 5.600 |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz DC 100~240V, 50-60Hz, 1,8A, 120W |
| Informacje dodatkowe: | - miejscowości |
| Gwarancja producenta: | 36 |

