Drukarka igłowa Epson LX-350 EU
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Automatyczny podajnik dokumentów: | Nie |
| Czytnik kart: | Nie |
| Dołączone oprogramowanie: | Epson Status Monitor |
| Druk bez marginesów: | Nie |
| Duplex: | Nie |
| Głośność: | 53 dB |
| Gniazdo EIO: | Nie |
| Grupa towarowa: | Drukarki, urządzenia wielofunkcyjne\Drukarki Igłowe |
| Informacje dodatkowe: | Przeciętny okres bezawaryjnego funkcjonowania: 10.000 Godziny |
| Interfejs komunikacyjny: | USB |
| IRDA: | Nie |
| Liczba podajników papieru: | 1 szt |
| Maksymalne zużycie energii: | 27 W |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne: | C13S015637 |
| Miejsce serwisowania: | Serwis zewnętrzny |
| Nadruk na CD/DVD: | Nie |
| Nazwa typu: | Urządzenia drukujące |
| Obsługiwane systemy operacyjne: | Wszystkie aktualne systemy Microsoft Windows™ |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 12 |
| Opis ogólny: | Drukarka igłowa |
| Pamięć zainstalowana (MB): | 0.13 |
| Pictbridge: | Nie |
| Praca w DOS: | Nie |
| Praca w sieci bezprzewodowej: | Nie |
| Producent: | Epson |
| Rodzina: | Seria L |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa: | 144 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna: | 240 dpi |
| Strona o towarze: | http://www.epson.pl/pl/pl/viewcon/corporatesite/products/mainunits/specs/11848 |
| Typ drukarki: | Igłowa |
| Waga (kg): | 4.100 |
| Wymiary: Głębokość (mm): | 275 |
| Wymiary: Szerokość (mm): | 348 |
| Wymiary: Wysokość (mm): | 154 |
| Złącze LPT: | Tak |
Dane techniczne
| Format dodatkowego dysku | --- |
| Grupa towarowa | Drukarki, urządzenia wielofunkcyjne\Drukarki Igłowe |
| Typ drukarki | Igłowa |
| IRDA | Nie |
| Strona o towarze | http://www.epson.pl/pl/pl/viewcon/corporatesite/products/mainunits/specs/11848 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | --- |
| Informacje dodatkowe | Przeciętny okres bezawaryjnego funkcjonowania: 10.000 Godziny |
| Nadruk na CD/DVD | Nie |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Nie |
| Waga (kg) | 4.100 |
| Pictbridge | Nie |
| Głośność | 53 dB |
| Aplikacje biurowe | --- |
| Interfejs komunikacyjny | USB |
| Nazwa typu | Urządzenia drukujące |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 275 |
| Dołączone oprogramowanie | Epson Status Monitor |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | --- |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Wszystkie aktualne systemy Microsoft Windows™ |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 348 |
| Maksymalne zużycie energii | 27 W |
| Gwarancja producenta | 12 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | --- |
| Liczba podajników papieru | 1 szt |
| Okres rękojmi w miesiącach | 12 |
| Producent | Epson |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 154 |
| Druk bez marginesów | Nie |
| Pojemność baterii (Wh) | 56.0 |
| Obsługa Adaptive Sync | --- |
| Automatyczny podajnik dokumentów | Nie |
| Opis ogólny | Drukarka igłowa |
| Rodzina | Seria L |
| Praca w DOS | Nie |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +21° |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | --- |
| Czytnik kart | Nie |
| Współczynnik projekcji | --- |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 0.13 |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 144 dpi |
| Złącze LPT | Tak |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Poziom hałasu (typowy) | --- |
| Duplex | Nie |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | C13S015637 |
| Poziom hałasu (maksymalny) | --- |
| Rozdzielczość druku - główna | 240 dpi |
| Gniazdo EIO | Nie |

