Drukarka atramentowa Epson EcoTank ITS M1120
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Producent: | Epson |
| Nazwa typu: | Urządzenia drukujące |
| Opis ogólny: | Drukarka atramentowa Epson EcoTank ITS M1120 |
| Rodzina: | EcoTank |
| Podstawowe funkcje: | drukarka |
| Typ drukarki: | Atramentowa |
| Maksymalny rozmiar papieru: | A4 |
| Czas wydruku pierwszej strony: | 8.0 s |
| Duplex: | Nie |
| Technologia druku: | Atramentowa |
| Rozdzielczość druku - główna: | 1440 dpi |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa: | 720 dpi |
| Prędkość drukowania mono (max): | 32.0 stron/min |
| Prędkość drukowania mono (normal): | 15.0 stron/min |
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.): | 15000 |
| Minimalna gramatura papieru: | 64 g/m2 |
| Maksymalna gramatura papieru: | 90 g/m2 |
| Liczba podajników papieru: | 1 szt |
| Pojemność zamontowanych podajników: | 150 arkuszy |
| Praca w sieci bezprzewodowej: | Tak |
| Automatyczny podajnik dokumentów: | Nie |
| Nadruk na CD/DVD: | Nie |
| Druk bez marginesów: | Nie |
| Praca w DOS: | Nie |
| Czytnik kart: | Nie |
| Wyświetlacz LCD: | Tak |
| Telefon: | Nie |
| Fax: | Nie |
| Interfejs komunikacyjny: | WiFi Direct |
| Interfejs sieciowy: | WiFi |
| Złącze LPT: | Nie |
| Gniazdo EIO: | Nie |
| IRDA: | Nie |
| Pictbridge: | Nie |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne: | C13T03P14A |
| Obsługiwane formaty druku: | Koperta nr 10 |
| Maksymalne zużycie energii: | 14 W |
| Waga (kg): | 3.500 |
| Wymiary: Szerokość (mm): | 375 |
| Wymiary: Wysokość (mm): | 161 |
| Wymiary: Głębokość (mm): | 267 |
| Poziom hałasu: | 55.0 dB(A) |
| Obsługiwane systemy operacyjne: | Mac OS (niektóre wersje) |
| Informacje dodatkowe: | - Kabel zasilający, Instrukcja montażu |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 12 |
| Miejsce serwisowania: | Serwis zewnętrzny |
| Grupa towarowa: | Drukarki, urządzenia wielofunkcyjne\Drukarki Atramentowe |
| Strona o towarze: | https://www.epson.pl/products/printers/inkjet-printers/business-inkjet/workforce-pro-wf-m5299dw?productfinder=C11CG07401#details |
Dane techniczne
| Grupa towarowa | Drukarki, urządzenia wielofunkcyjne\Drukarki Atramentowe |
| Minimalna gramatura papieru | 64 g/m2 |
| Poziom hałasu | 55.0 dB(A) |
| Typ drukarki | Atramentowa |
| IRDA | Nie |
| Strona o towarze | https://www.epson.pl/products/printers/inkjet-printers/business-inkjet/workforce-pro-wf-m5299dw?productfinder=C11CG07401#details |
| Telefon | Nie |
| Format dodatkowego dysku | --- |
| Informacje dodatkowe | - Kabel zasilający, Instrukcja montażu |
| Nadruk na CD/DVD | Nie |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Waga (kg) | 3.500 |
| Pictbridge | Nie |
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 15000 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | --- |
| Interfejs komunikacyjny | WiFi Direct |
| Nazwa typu | Urządzenia drukujące |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 267 |
| Czas wydruku pierwszej strony | 8.0 s |
| Prędkość drukowania mono (normal) | 15.0 stron/min |
| Aplikacje biurowe | --- |
| Interfejs sieciowy | WiFi |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS (niektóre wersje) |
| Prędkość drukowania mono (max) | 32.0 stron/min |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 375 |
| Maksymalne zużycie energii | 14 W |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | --- |
| Liczba podajników papieru | 1 szt |
| Okres rękojmi w miesiącach | 12 |
| Producent | Epson |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 161 |
| Obsługiwane formaty druku | Koperta nr 10 |
| Druk bez marginesów | Nie |
| Gwarancja producenta | 12 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | --- |
| Obsługa Adaptive Sync | --- |
| Współczynnik projekcji | --- |
| Automatyczny podajnik dokumentów | Nie |
| Maksymalna gramatura papieru | 90 g/m2 |
| Opis ogólny | Drukarka atramentowa Epson EcoTank ITS M1120 |
| Rodzina | EcoTank |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Podstawowe funkcje | drukarka |
| Praca w DOS | Nie |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Pojemność baterii (Wh) | 56.0 |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | --- |
| Poziom hałasu (maksymalny) | --- |
| Czytnik kart | Nie |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 720 dpi |
| Złącze LPT | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +21° |
| Poziom hałasu (typowy) | --- |
| Duplex | Nie |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | C13T03P14A |
| Pojemność zamontowanych podajników | 150 arkuszy |
| Rozdzielczość druku - główna | 1440 dpi |
| Gniazdo EIO | Nie |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Fax | Nie |
| Military standard | MIL-STD-810H |

