Drukarka atramentowa Canon PIXMA iX6850 A3
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Producent: | Canon |
| Nazwa typu: | Urządzenia drukujące |
| Opis ogólny: | Canon PIXMA iX6850 |
| Rodzina: | PIXMA |
| Typ drukarki: | Atramentowa |
| Maksymalny rozmiar papieru: | A3+ |
| Duplex: | Nie |
| Rozdzielczość druku - główna: | 9600 dpi |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa: | 2400 dpi |
| Prędkość drukowania mono (normal): | 14.5 stron/min |
| Prędkość drukowania kolor (max): | 10.4 stron/min |
| Minimalna gramatura papieru: | 64 g/m2 |
| Maksymalna gramatura papieru: | 300 g/m2 |
| Liczba podajników papieru: | 2 szt |
| Pojemność zamontowanych podajników: | 150 arkuszy |
| Praca w sieci bezprzewodowej: | Tak |
| Automatyczny podajnik dokumentów: | Nie |
| Nadruk na CD/DVD: | Nie |
| Druk bez marginesów: | Nie |
| Praca w DOS: | Nie |
| Czytnik kart: | Nie |
| Wyświetlacz LCD: | Nie |
| Telefon: | Nie |
| Fax: | Nie |
| Interfejs komunikacyjny: | WiFi 802.11b/g/n |
| Interfejs sieciowy: | Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45 |
| Złącze LPT: | Nie |
| Gniazdo EIO: | Nie |
| IRDA: | Nie |
| Pictbridge: | Nie |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne: | 6446B001 |
| Ilość kolorów: | 5 szt. |
| Ilość wkładów drukujących: | 5 szt. |
| Maksymalne zużycie energii: | 24 W |
| Waga (kg): | 8.100 |
| Wymiary: Szerokość (mm): | 584 |
| Wymiary: Wysokość (mm): | 159 |
| Wymiary: Głębokość (mm): | 310 |
| Głośność: | 44 dB |
| Obsługiwane systemy operacyjne: | Microsoft Windows XP |
| Dołączone oprogramowanie: | Easy-WebPrint EX (dodatek plug-in do programu IE8 lub nowszego) |
| Dołączone oprogramowanie OCR: | Nie |
| Informacje dodatkowe: | Obsługa nośników specjalnych Canon o gramaturze papieru do 300 g/m2 |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 12 |
| Miejsce serwisowania: | Serwis zewnętrzny |
| Strona producenta: | http://www.canon.pl |
| Grupa towarowa: | Drukarki, urządzenia wielofunkcyjne\Drukarki Atramentowe |
| Strona o towarze: | http://www.canon.pl/For_Home/Product_Finder/Printers/Inkjet/PIXMA_iX6850/index.aspx |
Dane techniczne
| Gniazdo EIO | Nie |
| Fax | Nie |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Poziom hałasu (typowy) | --- |
| Duplex | Nie |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | 6446B001 |
| Pojemność zamontowanych podajników | 150 arkuszy |
| Rozdzielczość druku - główna | 9600 dpi |
| IRDA | Nie |
| Współczynnik projekcji | --- |
| Strona o towarze | http://www.canon.pl/For_Home/Product_Finder/Printers/Inkjet/PIXMA_iX6850/index.aspx |
| Telefon | Nie |
| Format dodatkowego dysku | --- |
| Grupa towarowa | Drukarki, urządzenia wielofunkcyjne\Drukarki Atramentowe |
| Minimalna gramatura papieru | 64 g/m2 |
| Typ drukarki | Atramentowa |
| Pictbridge | Nie |
| Poziom hałasu (maksymalny) | --- |
| Głośność | 44 dB |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | --- |
| Informacje dodatkowe | Obsługa nośników specjalnych Canon o gramaturze papieru do 300 g/m2 |
| Nadruk na CD/DVD | Nie |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Waga (kg) | 8.100 |
| Ilość kolorów | 5 szt. |
| Prędkość drukowania mono (normal) | 14.5 stron/min |
| Aplikacje biurowe | --- |
| Interfejs komunikacyjny | WiFi 802.11b/g/n |
| Nazwa typu | Urządzenia drukujące |
| Prędkość drukowania kolor (max) | 10.4 stron/min |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 310 |
| Maksymalne zużycie energii | 24 W |
| Ilość wkładów drukujących | 5 szt. |
| Dołączone oprogramowanie | Easy-WebPrint EX (dodatek plug-in do programu IE8 lub nowszego) |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | --- |
| Interfejs sieciowy | Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Microsoft Windows XP |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 584 |
| Druk bez marginesów | Nie |
| Gwarancja producenta | 12 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | --- |
| Liczba podajników papieru | 2 szt |
| Okres rękojmi w miesiącach | 12 |
| Producent | Canon |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 159 |
| Wyświetlacz LCD | Nie |
| Praca w DOS | Nie |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Pojemność baterii (Wh) | 56.0 |
| Obsługa Adaptive Sync | --- |
| Automatyczny podajnik dokumentów | Nie |
| Maksymalna gramatura papieru | 300 g/m2 |
| Opis ogólny | Canon PIXMA iX6850 |
| Rodzina | PIXMA |
| Złącze LPT | Nie |
| Dołączone oprogramowanie OCR | Nie |
| Strona producenta | http://www.canon.pl |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +21° |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | --- |
| Czytnik kart | Nie |
| Maksymalny rozmiar papieru | A3+ |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 2400 dpi |

