Drukarka atramentowa Canon PIXMA TR150 + akumulator
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Strona producenta | http://www.canon.pl |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +21° |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | --- |
| Czytnik kart | Nie |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Złącze LPT | Nie |
| Dołączone oprogramowanie OCR | Nie |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Poziom hałasu (typowy) | --- |
| Duplex | Nie |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | CLI-36CL |
| Pojemność zamontowanych podajników | 50 arkuszy |
| Rozdzielczość druku - główna | 4800 dpi |
| Gniazdo EIO | Nie |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Fax | Nie |
| Telefon | Nie |
| Format dodatkowego dysku | --- |
| Grupa towarowa | Drukarki, urządzenia wielofunkcyjne\Drukarki Atramentowe |
| Minimalna gramatura papieru | 64 g/m2 |
| Poziom hałasu | 40.5 dB(A) |
| Typ drukarki | Atramentowa kolorowa |
| IRDA | Nie |
| Strona o towarze | https://www.canon.pl/printers/pixma-tr150/ |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | --- |
| Informacje dodatkowe | Napięcie przemienne 100–240 V, 50/60 Hz |
| Nadruk na CD/DVD | Nie |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Waga (kg) | 2.100 |
| Pictbridge | Nie |
| Współczynnik projekcji | --- |
| Aplikacje biurowe | --- |
| Interfejs komunikacyjny | WiFi 802.11a/b/g/n |
| Nazwa typu | Urządzenia drukujące |
| Prędkość drukowania kolor (max) | 5.5 stron/min |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 185 |
| Poziom hałasu (maksymalny) | --- |
| Dołączone oprogramowanie | Easy-PhotoPrint Editor (do pobrania) |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | --- |
| Interfejs sieciowy | WiFi |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Apple iOS (niektóre wersje) |
| Prędkość drukowania mono (max) | 9.0 stron/min |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 322 |
| Maksymalne zużycie energii | 8 W |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | --- |
| Liczba podajników papieru | 1 szt |
| Okres rękojmi w miesiącach | 12 |
| Producent | Canon |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 66 |
| Obsługiwane formaty druku | Koperta nr 10 |
| Druk bez marginesów | Tak |
| Pojemność baterii (Wh) | 56.0 |
| Obsługa Adaptive Sync | --- |
| Automatyczny podajnik dokumentów | Nie |
| Maksymalna gramatura papieru | 105 g/m2 |
| Opis ogólny | Drukarka atramentowa Canon PIXMA TR150 + akumulator |
| Rodzina | PIXMA |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Podstawowe funkcje | drukarka |
| Praca w DOS | Nie |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |

