Drukarka atramentowa Canon MAXIFY GX5040 MegaTank
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Automatyczny podajnik dokumentów: | Nie |
| Baza SCIP: | Nie |
| Cechy: | MAXIFY GX5040;Atram.kolor. |
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.): | 45000 |
| Czas wydruku pierwszej strony: | 8.0 s |
| Czytnik kart: | Nie |
| Dołączone oprogramowanie: | Easy-PhotoPrint Editor (do pobrania) |
| Dołączone oprogramowanie OCR: | Nie |
| Druk bez marginesów: | Nie |
| Duplex: | Tak |
| Fax: | Nie |
| Gniazdo EIO: | Nie |
| Grupa towarowa: | Drukarki, urządzenia wielofunkcyjne\Drukarki Atramentowe |
| Informacje dodatkowe: | Wymiary w przybliżeniu 399 × 639 × 332 mm z wysuniętym tacami |
| Interfejs komunikacyjny: | WiFi 802.11a/b/g/n |
| Interfejs sieciowy: | Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45 |
| IRDA: | Nie |
| Liczba podajników papieru: | 2 szt |
| Maksymalna gramatura papieru: | 275 g/m2 |
| Maksymalna pojemność podajników: | 350 arkuszy |
| Maksymalne zużycie energii: | 20 W |
| Maksymalny rozmiar papieru: | A4 |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne: | GI-46 Y |
| Miejsce serwisowania: | Serwis zewnętrzny |
| Minimalna gramatura papieru: | 64 g/m2 |
| Nadruk na CD/DVD: | Nie |
| Nazwa typu: | Urządzenia drukujące |
| Obsługiwane formaty druku: | A4 |
| Obsługiwane systemy operacyjne: | Chrome OS™ |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 12 |
| Opis ogólny: | Drukarka atramentowa Canon MAXIFY GX5040 MegaTank |
| Podstawowe funkcje: | drukarka |
| Pojemność zamontowanych podajników: | 350 arkuszy |
| Poziom hałasu: | 49.0 dB(A) |
| Praca w sieci bezprzewodowej: | Tak |
| Prędkość drukowania kolor (max): | 15.5 stron/min |
| Prędkość drukowania mono (max): | 24.0 stron/min |
| Producent: | Canon |
| Rodzina: | MAXIFY |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa: | 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna: | 600 dpi |
| Strona o towarze: | https://www.canon.pl/printers/pixma-g5040/specifications/ |
| Technologia druku: | Atramentowa |
| Telefon: | Nie |
| Typ drukarki: | Atramentowa kolorowa |
| Waga (kg): | 9.000 |
| Wymiary: Głębokość (mm): | 416 |
| Wymiary: Szerokość (mm): | 399 |
| Wymiary: Wysokość (mm): | 238 |
| Wyświetlacz LCD: | Tak |
| Złącze LPT: | Nie |
Dane techniczne
| Pojemność baterii (Wh) | 56.0 |
| Obsługa Adaptive Sync | --- |
| Automatyczny podajnik dokumentów | Nie |
| Maksymalna gramatura papieru | 275 g/m2 |
| Opis ogólny | Drukarka atramentowa Canon MAXIFY GX5040 MegaTank |
| Rodzina | MAXIFY |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Podstawowe funkcje | drukarka |
| Poziom hałasu (maksymalny) | --- |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +21° |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | --- |
| Czytnik kart | Nie |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Złącze LPT | Nie |
| Dołączone oprogramowanie OCR | Nie |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Poziom hałasu (typowy) | --- |
| Duplex | Tak |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | GI-46 Y |
| Pojemność zamontowanych podajników | 350 arkuszy |
| Rozdzielczość druku - główna | 600 dpi |
| Gniazdo EIO | Nie |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Fax | Nie |
| Format dodatkowego dysku | --- |
| Grupa towarowa | Drukarki, urządzenia wielofunkcyjne\Drukarki Atramentowe |
| Minimalna gramatura papieru | 64 g/m2 |
| Poziom hałasu | 49.0 dB(A) |
| Typ drukarki | Atramentowa kolorowa |
| IRDA | Nie |
| Strona o towarze | https://www.canon.pl/printers/pixma-g5040/specifications/ |
| Telefon | Nie |
| Cechy | MAXIFY GX5040;Atram.kolor. |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | --- |
| Informacje dodatkowe | Wymiary w przybliżeniu 399 × 639 × 332 mm z wysuniętym tacami |
| Nadruk na CD/DVD | Nie |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Waga (kg) | 9.000 |
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 45000 |
| Baza SCIP | Nie |
| Aplikacje biurowe | --- |
| Interfejs komunikacyjny | WiFi 802.11a/b/g/n |
| Nazwa typu | Urządzenia drukujące |
| Prędkość drukowania kolor (max) | 15.5 stron/min |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 416 |
| Czas wydruku pierwszej strony | 8.0 s |
| Dołączone oprogramowanie | Easy-PhotoPrint Editor (do pobrania) |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | --- |
| Interfejs sieciowy | Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS™ |
| Prędkość drukowania mono (max) | 24.0 stron/min |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 399 |
| Maksymalne zużycie energii | 20 W |
| Maksymalna pojemność podajników | 350 arkuszy |
| Gwarancja producenta | 12 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | --- |
| Liczba podajników papieru | 2 szt |
| Okres rękojmi w miesiącach | 12 |
| Producent | Canon |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 238 |
| Obsługiwane formaty druku | A4 |
| Współczynnik projekcji | --- |
| Druk bez marginesów | Nie |

