MTalent - profesjonalna terapia dziecka ze spektrum autyzmu
MTalent - profesjonalna terapia dziecka ze spektrum autyzmu

Rozszerzone kryteria diagnostyczne, oparte na wnikliwej analizie zachowań społecznych dziecka w sferze jego rozwoju psychicznego, społecznego i emocjonalnego, umożliwiają szybkie i bezproblemowe rozpoznanie autyzmu. Wczesne objawy tego zaburzenia występują już przed 3 rokiem życia, gdy maluch zaczyna wykazywać zaburzenia w rozwoju mowy i komunikacji społecznej. Obecnie na rynku dostępne jest wiele programów edukacyjno-multimedialnych, które są przeznaczone do profesjonalnej i skutecznej terapii dla dzieci ze stwierdzonym spektrum autyzmu. Obecnie niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się pakiety mTalent, których specjalistyczna treść została opracowana z myślą o wspieraniu rozwoju i kompetencji emocjonalno-społecznych dziecka.

MTalent - narzędzie do profesjonalnej terapii zajęciowej

Program zatytułowany mTalent to sprawdzone narzędzie do pracy terapeutycznej z dziećmi, które nie przejawiają właściwej im motywacji do komunikowania się z najbliższym otoczeniem. Jest ono dedykowane kompetentnym terapeutom, logopedom i nauczycielom. Zawarty w pakiecie zestaw przemyślanie zilustrowanych, interaktywnych ćwiczeń jest świetnie dostosowany zarówno do zajęć indywidualnych, jak i grupowych. Ćwiczenia te aktywują do pracy lewą i prawą półkulę mózgu, w tym też układ limbiczny, którego funkcja na obszarze fizjologicznym sprowadza się do poprawnego identyfikowania i regulowania właściwych zachowań emocjonalnych. Dzieci ze spektrum autyzmu przejawiają trudności w rozpoznawaniu ekspresji emocji zarówno u siebie, jak i innych osób. Dzięki starannie przygotowanym ćwiczeniom od mTalent maluchy nabywają umiejętności dostrzegania i identyfikowania emocji i gestów - uczą się też ich samodzielnego wyrażania.

MTalent dostosowany do pracy w trybie offline

Program mTalent działa kompatybilnie z urządzeniami typu: tablety, smartfony, komputery stacjonarne, laptopy, tablice interaktywne i monitory dotykowe. Zawiera fachowy zestaw narzędzi metodycznych, które służą do efektywnej pracy terapeutycznej. Pełen pakiet mTalent obejmuje ponad kilkaset interaktywnych ekranów, podzielonych na moduły i tematy. Choć program ten znakomicie służy edukacji medialnej, zawiera również gotowe do wydruku poradniki i podręczne materiały dydaktyczne. MTalent działa na wielu nośnikach multimedialnych bez konieczności ich podłączenia do aktywnego źródła Internetu - to daje terapeutom i nauczycielom możliwość przygotowywania się do zajęć w dowolnym miejscu i o dogodnym czasie.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
523076220
Sklep internetowy od home.pl