Newline Whiteboard - Aplikacja Biała Tablica

Newline Whiteboard - Aplikacja Biała Tablica

Aplikacja Biała Tablica

  • Platforma Android
  • Tryb białej tablicy
  • Zestaw narzędzi do prowadzenie lekcji
  • Część bezpłatnego pakietu oprogramowania do monitorów interaktywnych Newline

 

 Aplikacja Biała Tablica (Whiteboard)

 

Nieskończona biała tablica / karty pracy

W trybie białej tablicy możesz wybrać, czy chcesz pracować na nieskończenie wielkiej tablicy, gdzie swoje pomysły możesz umieścić w dowolnym jej miejscu, czy w sposób bardziej uporządkowany na oddzielnych kartach.

Rozpoznawanie obiektów

Praca w trybie Białej Tablicy jest bardzo intuicyjna. Monitor sam zinterpretuje, jaką czynność chcemy na nim wykonać. Pisak rozpoznawany jest jako narzędzie do pisania i rysowania. Palec identyfikowany jest jako narzędzie nawigacyjne, pozwalające na przesuwanie obiektów, zaznaczanie, pomniejszanie i powiększanie. Natomiast dłoń to narzędzie do wymazywania adnotacji.

 

 Narzędzia

Wśród narzędzi do pisania znajdziesz kolorowe pisaki, markery, bazę figur geometrycznych, kolorowe karteczki, linijkę i ekierkę. Możesz zmienić również tło na kratkę, linie a nawet pięciolinie lub wczytać swój własny szablon.

 

 Obrazy

W łatwy sposób możesz wczytać grafiki, które znajdują się w pamięci urządzenia lub w pamięci przenośnej. Umieszczone w ten sposób grafiki możesz kopiować, przesuwać, skalować itd.

 

 Wyszukiwarka internetowa

Biała Tablica ma wbudowane dwie przeglądarki. Pierwsza to przeglądarka internetowa, która pozwoli Ci przeglądać treści umieszczone w Internecie bez potrzeby wychodzenia z trybu Białej Tablicy i na kopiowanie tych treści bezpośrednio do obszaru, na którym pracujesz. Druga to przeglądarka grafik Google, która również pozwala na szybkie przenoszenie obrazów do karty pracy.

 

 Adnotacje na dowolnym źródle

Dokonuj adnotacji na dolnym źródle, które jest podłączone do monitora – komputerze osobistym, komputerze typu OPS, a nawet na materiałach udostępnionych za pomocą aplikacji Newline Cast.

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
523076220
Sklep internetowy Shoper.pl