Monitor interaktywny Newline TruTouch X7
TRUTOUCH X7 to nie tylko monitor dotykowy, ale system komunikacji Unified collaboration (UC). Zupełnie płaski, dotykowy ekran działający w technologii pojemnościowej (jak w tabletach), z platformą do wideokonferencji może pełnić rolę centrum komunikacji w każdej firmie.
Cechy urządzenia
70 cali przekątna obszaru aktywnego
Wysoka żywotność panelu monitora 50 000 godzin
Zupełnie płaski ekran - technologia TRUFLAT – jedyny taki monitor na rynku.

Dwie wbudowane szerokokątne kamery 1080p – możliwość przełączania się pomiędzy kamerami, żeby móc uchwycić zarówno osoby stojące, jak i siedzące przy stole konferencyjnym.
Cztery zaawansowane mikrofony – redukujące szumy, zbierające głos w zasięgu 8 metrów.
Wysokiej jakości głośniki – zapewniają wrażenie ludzkiego głosu, jakby osoba po drugiej stronie kamery znajdowała się w tym samym pomieszczeniu co my.
Niesamowite wrażenia podczas pisania – pisząc po monitorze X7 masz wrażenie jakbyś pisał po kartce papieru.
Przedni panel komunikacyjny – dzięki niemu szybko można podłączyć pamięci typu flash lub zewnętrzny komputer za pomocą gniazda HDMI
Cechy systemu
Zainstalowany Android – procesor ARM Cortex A9, Quad Core 1.5 GHZ, 2GB pamięci RAM oraz 8GB pamięci ROM, wsparcie dla różnego typu plików multimedialnych takich jak zdjęcie czy filmy
Platforma do wideokonferencji – stworzona do szybkiego uruchamiania połączeń wideo z wykorzystaniem dowolnych programów m.in. takich jak SKYPE
Tryb tablicy interaktywnej w ramach Androida – umożliwiający dzielnie się własnymi pomysłami z uczestnikami konferencji, wszystkie notatki stworzone za pomocą tego trybu mogą zostać zapisane na zewnętrznej pamięci lub karcie SD - po skończonym spotkaniu żadne informacje nie zapisują się w pamięci urządzenia.
Strona domowa – usprawniająca pracę – szybki dostęp do narzędzi adnotacji (tryb tablicy interaktywnej), pamięci zewnętrznych oraz źródeł obrazu.
Specyfikacja
| Model: | X7 |
| Współpraca z Windows Ink: | Tak - wymaga ręcznej zmiany narzędzi |
| Rodzaj panelu: | LED |
| Porty USB: | USB Typ A x 3 |
| przekątna: | 70 cali |
| Wyjście DC 5V 2A: | NIE |
| Strumieniowanie obrazu do urządzeń mobilnych: | NIE |
| Aktualizacje z internetu (OTA): | NIE |
| Zarządzanie zdalne grupą monitorów: | NIE |
| Rozdzielczość: | Full HD (1920x1080 Pikseli) |
| Wymiary wyświetlacza: | 1539 x 866 mm |
| Format: | 16x9 |
| Technologia dotyku: | Pojemnościowa |
| Jasność: | 350 cd/m2 |
| Kontrast: | 4000 |
| Kąt widzenia: | 178 |
| Czas reakcji matrycy: | 8 ms |
| Żywotność Panelu: | min. 50 000h |
| Głębia kolorów: | 10 bit |
| Technologia dotyku: | Pojemnościowa |
| Rozdzielczość dotyku: | 63488 x 35840 |
| Hartowane szkło: | H7 |
| Wsparcie HID: | TAK |
| Ilość pkt dotyku: | 10 pkt (Windows) / 5 pkt (Android) |
| Dokładność: | 1mm |
| Prędkość kursora: | * |
| Głośniki: | 2 x 15W |
| Pozycja głośników: | Przód |
| Powierzchnia Antyodblaskowa: | TAK |
| Android: | 5.0.1 |
| WiFi Android: | TAK |
| Tryb tablicy interaktywnej: | TAK |
| Formaty multimedialne: | Image | JPEG. BMP. PNG Video | MPEG1. MPEG2. MPEG4. H.264. H.265. RM. RMVB. MOV. MJPEG. VC1. DivX. FLV (Support 1080P. 4K HD Decoding) Audio| MP3. M4A. (AAC) |
| Chipset: | * |
| CPU: | ARM Cortex A9 Quad Core 1.5GHz |
| RAM: | 2 GB |
| Bezprzewodowa komunikacja z urządzeniami przenośnymi: | Nie |
| ROM: | 8 GB |
| Wsparcie dla drukarek WIFI: | TAK |
| MirrorOp: | Nie |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Wbudowana kamera: | TAK (2M Pixels | 1920*1080@30fps | Obiektyw 86° ) |
| Czujnik światła: | TAK |
| Czujnik temperatury: | TAK |
| Wejścia HDMI: | 2 szt. |
| Wyjścia HDMI: | 1 szt. |
| DisplayPort: | Brak |
| Wejścia VGA: | 1 szt. |
| Wejście AV: | Brak |
| Wyjście AV: | NIE |
| Wejście optyczne: | Brak |
| Wyjście optyczne: | Brak |
| Wejścia jack 3.5mm: | 1 szt. |
| Wejście mikrofonowe: | 1 szt. |
| Wejście na kartę pamięci: | TAK |
| USB (Dotyk): | 3 szt. |
| USB Android: | 2 szt. |
| Oprogramowanie: | Teach Infinity II |
| LAN: | 1 szt. |
| RS232: | 1 szt. |
| Sposób montażu: | Ścienny lub na podstawie mobilnej |
| Komunikacja z komputerem: | USB-AA |
| W zestawie: | Monitor x 1 | Kabel USB 5M x 1 | Pilot x 1 | Kabel HDMI x 1 | Kabel zasilający wersja europejska x 1 | Piórko x 1 | Instrukcja obsługi x 1 | Oprogramowanie x 11 |
| Adnotacje ekranowe: | TAK |
| VESA: | 600 x 400 |
| Pobór mocy: | Maximum 250W | Standby Mode 0.5W |
| Zasilanie: | AC 100-240V. 50/60Hz |
| Temperatura przechowywania: | -20-60 | 10%90% |
| Wymiary zewnętrzne: | 1589 x 1049 x 78mm |
| Waga: | 65 kg |
| Waga z opakowaniem: | 75 Kg |
| Wymiary opakowania: | 1720 x 1180 x 270mm |
| Gwarancja na elektronikę: | 3 lata |
| Gwarancja na panel: | 3 lata |
| Temperatura pracy: | 0-40 | 10%90% |