Notebook HP Pavilion 15-eg2175nw 15,6"FHD/i5-1235U/8GB/SSD512GB/IrisXe Silver
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Nazwa typu: | Notebooki |
| Opis ogólny: | Notebook HP Pavilion 15-eg2175nw 15,6"FHD/i5-1235U/8GB/SSD512GB/IrisXe Silv |
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Seria / rodzina: | Pavilion |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i5-1235U Processor (12M Cache, up to 4.40 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 10 / 12 |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu: | 15.60 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Anti-Glare) |
| Touch: | Nie |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM DDR4 3200MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 8 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Intel® Iris™ Xe Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna: | Nie |
| Wbudowane Audio: | Tak |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Napęd optyczny wbudowany: | Nie |
| Port LAN: | Brak |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11ac |
| Port Bluetooth: | Bluetooth 5.0 |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Porty USB: | 3x : 2x 3.0 + 1x Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne: | Wbudowane 2 mikrofony |
| Wbudowana kamera internetowa: | Tak |
| Czytnik kart: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Typ akumulatora / baterii: | Li-Ion 3 cell battery |
| Pojemność baterii: | 41.0 Wh |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 234x 360x 18 |
| Waga (kg): | 1.740 |
| Kolor obudowy: | Srebrny (Silver) |
| Cechy: | i5-1235U;SSD512GB |
| Informacje dodatkowe: | Zabezpieczenia:gniazdo blokady klinowej; szyfrowanie TPM |
| Baza SCIP: | Nie |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Miejsce serwisowania: | Serwis zewnętrzny |
Dane techniczne
| Obsługa Adaptive Sync | --- |
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Porty USB | 3x : 2x 3.0 + 1x Typu C |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Ion 3 cell battery |
| Opis ogólny | Notebook HP Pavilion 15-eg2175nw 15,6"FHD/i5-1235U/8GB/SSD512GB/IrisXe Silv |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Pojemność baterii (Wh) | 56.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | --- |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 8 |
| Czytnik kart | Tak |
| Powłoka ekranu | Matowa (Anti-Glare) |
| Typ procesora | Intel Core i5 |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +21° |
| Dodatki multimedialne | Wbudowane 2 mikrofony |
| Poziom hałasu (typowy) | --- |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Wbudowana kamera internetowa | Tak |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Współczynnik projekcji | --- |
| Dodatkowa karta graficzna | Nie |
| Pojemność baterii | 41.0 Wh |
| Przekątna ekranu | 15.60 cali |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR4 3200MHz |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Cechy | i5-1235U;SSD512GB |
| Format dodatkowego dysku | --- |
| Poziom hałasu (maksymalny) | --- |
| Ilość rdzeni / wątków | 10 / 12 |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Informacje dodatkowe | Zabezpieczenia:gniazdo blokady klinowej; szyfrowanie TPM |
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 234x 360x 18 |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Waga (kg) | 1.740 |
| Seria / rodzina | Pavilion |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | --- |
| Aplikacje biurowe | --- |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® Iris™ Xe Graphics |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Nazwa typu | Notebooki |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i5-1235U Processor (12M Cache, up to 4.40 GHz) |
| Baza SCIP | Nie |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | --- |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Port LAN | Brak |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | --- |
| Kolor obudowy | Srebrny (Silver) |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ac |
| Touch | Nie |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Gwarancja producenta | 12 |

